Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » Власть
 Мер Сміли не зміг зібрати членів виконкому

Сьогодні, у четвер 20 вересня, не відбулося чергове засідання міського виконавчого комітету.
Категория: Власть | Дата: 15:30 Сегодня

 Про це сказав очільник області Юрій Ткаченко за підсумками нещодавньої координаційної наради

Сміла не готова до опалювального сезону. Про це сказав очільник області Юрій Ткаченко за підсумками нещодавньої координаційної наради в облдержадміністрації. Керманичі Сміли участі в ній вкотре не взяли. Про це інформує офіційний сайт Черкаської ОДА.
Категория: Власть | Дата: 08:00 Сегодня

 Депутат Смілянської міської ради Володимир Бердецький

Нещадно розкритикував діяльність незаконно призначеної на посаду першого заступника міського голови Сміли Ірини Федорової депутат міської ради Володимир Бердецький на нараді у міськвиконкомі сьогодні, у вівторок 18 вересня.
Категория: Власть | Дата: 20:10 18.09.2018

 Працівники СКП «Комунальник» сьогодні, у вівторок 18 вересня, прибирали вулицю Перемоги в сторону Загреблі

Працівники СКП «Комунальник» сьогодні, у вівторок 18 вересня, прибирали вулицю Перемоги в сторону Загреблі. Однак депутат міської ради Валентина Зборівська переконана, що комунальне підприємство повинно наводити лад і в інших мікрорайонах Сміли.
Категория: Власть | Дата: 19:40 18.09.2018

 Депутат Черкаської обласної ради Олексій Давиденко

У Смілі залишаються невирішеними дві найбільших проблеми – це критична ситуація на водоканалі й перебої з водою та неготовність міста до опалювального сезону. На цьому наголосив депутат обласної ради Олексій Давиденко у коментарі журналістам телекомпанії «Сміла TV».
Категория: Власть | Дата: 18:00 13.09.2018

 Пані Вельган склала державний акт про невиконання рішення суду

Сьогодні, у середу 12 вересня, представниця обласної виконавчої служби зафіксувала факт невиконання Смілянською міською радою рішення Смілянського міськрайонного суду про поновлення на посаді секретаря міської ради Віктора Федоренка.
Категория: Власть | Дата: 18:05 12.09.2018

 Бездіяльністю керманичів Сміли займеться СБУ

Хто загнав смілянський водоканал у боргову яму і цим самим створив у Смілі надзвичайну ситуацію – цим питанням наразі займаються співробітники СБУ. Причому не лише обласного управління, а й київські фахівці. Про це повідомив керівник міського управління ЖКГ Сергій Чередніченко на нараді в міськвиконкомі сьогодні, у середу 12 вересня.
Категория: Власть | Дата: 16:49 12.09.2018

 Помічник-консультант депутата міської ради Петра Абажея Валерій Трегубов

Керівництво Сміли повинно виконати рішення суду про поновлення на посаді секретаря міської ради Віктора Федоренка – вважає помічник-консультант депутата міської ради Петра Абажея Валерій Трегубов. Про це він сказав сьогодні, у вівторок 11 вересня, під час зустрічі з міським головою.
Категория: Власть | Дата: 12:54 11.09.2018

 Мер Сміли ігнорує рішення суду

Категорично не бажає виконувати рішення Смілянського міськрайонного суду про поновлення на посаді секретаря міської ради Віктора Федоренка міський голова Сміли Олексій Цибко.
Категория: Власть | Дата: 12:13 11.09.2018

 Пан Федоренко дочекався пана Цибка

Сьогодні, у вівторок 11 вересня, секретар Смілянської міської ради Віктор Федоренко не потрапив до свого службового кабінету – за наказом мера Олексія Цибка вночі поміняли замок.
Категория: Власть | Дата: 11:19 11.09.2018

У Смілі ніяк не вирішуються проблеми з теплом, водою та ремонтами доріг

У Смілі ніяк не вирішуються проблеми з теплом, водою та ремонтами доріг. Нинішнє керівництво міста довело Смілу до того, що в бюджеті катастрофічно не вистачає коштів – зокрема на зарплати медикам, освітянам, працівникам культури та комунальних підприємств.
Категория: Власть | Дата: 18:00 10.09.2018


Сьогодні зранку, у понеділок 10 вересня, у міськвиконкомі була закрита приймальня міського голови. Також закритою виявилася частина службових кабінетів.
Категория: Власть | Дата: 11:12 10.09.2018


Сьогодні, у понеділок 10 вересня, поновлений на посаді секретар Смілянської міської ради Віктор Федоренко відкрив свій службовий кабінет та розпочав роботу.
Категория: Власть | Дата: 10:24 10.09.2018

 Віктор Федоренко пройшов експертизу в Черкасах

Після сьогоднішнього конфлікту з колишнім секретарем міської ради Костянтином Синьогубом поновлений на посаді секретар Смілянської міської ради Віктор Федоренко поїхав до Черкас для проведення експертизи фахівцями обласного бюро судово-медичних експертиз.
Категория: Власть | Дата: 18:10 07.09.2018

 Сьогодні, у п’ятницю 7 вересня, несподівано виник конфлікт

Сьогодні, у п’ятницю 7 вересня, несподівано виник конфлікт між поновленим на посаді секретаря міської ради Віктором Федоренком та колишнім секретарем Костянтином Синьогубом.
Категория: Власть | Дата: 17:02 07.09.2018

 Депутат Смілянської міської ради Володимир Бердецький

Чому виконуюча обов’язки першого заступника мера Сміли Ірина Федорова не вирішила проблему з водопостачанням, хоча й обіцяла смілянам «золоті гори» – таке запитання поставив керівництву Сміли депутат міської ради Володимир Бердецький на нараді у міськвиконкомі у вівторок, 4 вересня.
Категория: Власть | Дата: 14:00 06.09.2018

 Запекла дискусія спалахнула між членами бюджетної комісії міської ради та представниками фінансового управління міськвиконкому

Запекла дискусія спалахнула між членами бюджетної комісії міської ради та представниками фінансового управління міськвиконкому – вони ніяк не могли відшукати кошти на першочергові потреби та не дійшли згоди, на кому зекономити. Це трапилося на засіданні бюджетної комісії у вівторок, 4 вересня.
Категория: Власть | Дата: 11:00 05.09.2018

 Секретар міської ради Віктор Федоренко

І досі поновлений рішенням суду на посаді секретаря Смілянської міської ради Віктор Федоренко не може повернутися до свого службового кабінету – адже мер Сміли Олексій Цибко перешкоджає цьому. Про це нашому виданню розповів пан Федоренко у вівторок, 4 вересня.
Категория: Власть | Дата: 09:00 05.09.2018

 Критична ситуація з водопостачанням змусила міського голову Олексія Цибка шукати винуватих

Критична ситуація з водопостачанням змусила міського голову Сміли Олексія Цибка шукати винуватих. І він назвав їх на нараді у міськвиконкомі у вівторок, 4 вересня.
Категория: Власть | Дата: 20:09 04.09.2018

 Депутат Смілянської міської ради Анатолій Голуб

Дієвий спосіб спілкування з обласною владою та керівництвом ПАТ «Черкасиобленерго» запропонував депутат міської ради Анатолій Голуб на нараді у міськвиконкомі у вівторок, 4 вересня.
Категория: Власть | Дата: 18:39 04.09.2018

 Зранку у вівторок, 4 вересня, у міськвиконкомі вирішували, хто поїде до керівництва Черкащини

Зранку у вівторок, 4 вересня, у міськвиконкомі вирішували, хто поїде до керівництва Черкащини – щоб вирішити проблему з водою. Міський голова Сміли Олексій Цибко не захотів їхати, а відправив замість себе начальника міського управління ЖКГ Сергія Чередніченка та кількох депутатів міської ради.
Категория: Власть | Дата: 16:56 04.09.2018

 Депутат Смілянської міської ради Ольга Нікітченко

Чи зможе КП «Смілакомунтеплоенерго» вчасно розпочати опалювальний сезон, маючи величезні борги за газ – у цьому сумнівається депутат міської ради Ольга Нікітченко. Про це вона сказала на позачерговому засіданні міськвиконкому, яке відбулося у середу, 29 серпня.
Категория: Власть | Дата: 16:00 02.09.2018

 Секретар міської ради Віктор Федоренко

Поновлений на посаді секретаря Смілянської міської ради Віктор Федоренко провів свою першу прес-конференцію сьогодні, у п’ятницю 31 серпня. Це відбулося у великій сесійній залі Будинку рад, коли депутати так і не зібралися на друге пленарне засідання чергової 77-ї сесії міської ради.
Категория: Власть | Дата: 18:59 31.08.2018

 Віктор Федоренко написав заяву до поліції

Сьогодні, у п’ятницю 31 серпня, поновлений на посаді секретаря міської ради Віктор Федоренко звернувся з відповідною заявою до Смілянського відділу поліції на незаконні дії мера Сміли Олексія Цибка.
Категория: Власть | Дата: 18:14 31.08.2018

 Не вдалося продовжити вчорашнє засідання чергової 77-ї сесії міської ради

Не вдалося продовжити вчорашнє засідання чергової 77-ї сесії міської ради сьогодні, у п’ятницю 31 серпня. У великій сесійній залі Будинку рад не було кворуму, адже всього зареєструвалося 15 депутатів.
Категория: Власть | Дата: 16:30 31.08.2018

 Сьогодні, у п’ятницю 31 серпня, Віктор Федоренко вийшов на роботу

Сьогодні, у п’ятницю 31 серпня, Віктор Федоренко вийшов на роботу як законно призначений секретар міської ради. Але у відділі кадрів йому порадили звернутися до мера Сміли Олексія Цибка.
Категория: Власть | Дата: 15:44 31.08.2018

 Пан Цибко розгнівався на пана Слободяника за те, що той начебто написав у Фейсбуці про спортивні нагороди мера

Чиї спортивні кубки знаходяться у кабінеті міського голови Сміли – це «надзвичайно важливе питання» обговорили мер Олексій Цибко та громадський активіст Ілля Слободяник перед позачерговим засіданням міськвиконкому в середу, 29 серпня.
Категория: Власть | Дата: 09:00 31.08.2018

 Міська влада неспроможна вирішувати проблеми Сміли

Міська влада неспроможна вирішувати проблеми Сміли – так вважають багато містян. Їх точку зору озвучив представник міської спілки воїнів-інтернаціоналістів Олександр Нечуйвітер на черговій 77-й сесії міської ради, яка відбулася у четвер, 30 серпня.
Категория: Власть | Дата: 19:00 30.08.2018

 Пан Абажей наголосив, що зараз не на часі звільняти керманичів міста

Питання дострокового припинення повноважень міського голови Олексія Цибка та секретаря міської ради Костянтина Синьогуба потрібно відкласти, тому що наразі в Смілі є важливіші проблеми – так вважає депутат міської ради Петро Абажей. Про це він заявив на черговій 77-й сесії міської ради, яка відбулася у четвер, 30 серпня.
Категория: Власть | Дата: 18:00 30.08.2018

 Суд поновив Віктора Федоренка на посаді секретаря Смілянської міської ради

Сьогодні, у четвер 30 серпня, Смілянський міськрайонний суд поновив Віктора Федоренка на посаді секретаря міської ради. Про це стало відомо з власних джерел.
Категория: Власть | Дата: 17:40 30.08.2018

 Пану Чередніченку того дня довелося звітуватися перед міськвиконкомом

Коротка, але бурхлива дискусія спалахнула між керівником міського управління ЖКГ Сергієм Чередніченком та членом виконкому Іллею Слободяником на позачерговому засіданні міськвиконкому, яке відбулося у середу, 29 серпня.
Категория: Власть | Дата: 12:00 30.08.2018

 Мер Сміли Олексій Цибко не буває ні в обласній державній адміністрації, ні в НАК «Нафтогаз України»

Мер Сміли Олексій Цибко не буває ні в обласній державній адміністрації, ні в НАК «Нафтогаз України», щоб вирішити питання з отриманням лімітів на газ. Про це заявив заступник голови облдержадміністрації Сергій Овчаренко на нараді з депутатами Смілянської міської ради в Черкасах у вівторок, 28 серпня.
Категория: Власть | Дата: 09:00 29.08.2018

 Сміла залишилися без керівництва

У понеділок, 27 серпня, Сміла опинилася без керманичів. Міський голова Олексій Цибко ще не вийшов на роботу після хвороби, а секретар міської ради Костянтин Синьогуб уже пішов на лікарняний.
Категория: Власть | Дата: 16:30 27.08.2018

 Хаотичне відключення абонентів від мережі централізованого опалення призведе до різкого зростання тарифу на тепло

Хаотичне відключення абонентів від мережі централізованого опалення призведе до різкого зростання тарифу на тепло. Про це повідомив директор КП «Смілакомунтеплоенерго» Володимир Прусс на нараді в міськвиконкомі, яка відбулася у вівторок, 21 серпня.
Категория: Власть | Дата: 17:00 24.08.2018

 Заступник начальника міського управління ЖКГ Віктор Волошин

Депутатський корпус Сміли повинен вибрати конкретний напрямок розвитку міста – так вважає заступник начальника міського управління ЖКГ Віктор Волошин. Про це він заявив на нараді, яка відбулася в міськвиконкомі у вівторок, 21 серпня.
Категория: Власть | Дата: 18:00 23.08.2018

 Скликати позачергову сесію запропонувала група депутатів секретарю міської ради Костянтину Синьогубу

Скликати позачергову сесію запропонувала група депутатів секретарю міської ради Костянтину Синьогубу. Відповідне звернення від дванадцяти своїх колег зареєстрував депутат міської ради Петро Абажей у вівторок, 21 серпня.
Категория: Власть | Дата: 19:00 21.08.2018

 Чому інтереси Смілянської міської ради в судах представляє адвокат із Кременчука?

Чому інтереси Смілянської міської ради в судах представляє адвокат із Кременчука та отримує за це щомісяця по 15 тисяч гривень із міського бюджету – таке питання цікавить депутата міської ради Сергія Цаподоя. Він задав це питання секретарю міської ради Костянтину Синьогубу в понеділок, 20 серпня.
Категория: Власть | Дата: 08:00 21.08.2018

 Чому секретар міської ради Костянтин Синьогуб не підписує рішення сесії?

І досі секретар міської ради Костянтин Синьогуб не підписав рішення позачергової 76-й сесії міської ради про скасування розпорядження мера Сміли щодо призначення Ірини Федорової виконуючої обов’язки першого заступника міського голови та виконуючої обов’язки керуючого справами міськвиконкому Людмили Омельченко.
Категория: Власть | Дата: 16:00 20.08.2018

 Незаконно призначені на посади першого заступника міського голови Сміли та керуючого справами міськвиконкому Ірина Федорова та Людмила Омельченко

Незаконно призначені на посади першого заступника міського голови Сміли та керуючого справами міськвиконкому Ірина Федорова та Людмила Омельченко не мають права давати вказівки працівникам виконкому та підписувати документи. Про це повідомили депутати міської ради, які відвідали апаратну нараду за участю керівників управлінь та відділів міського виконавчого комітету в понеділок, 20 серпня.
Категория: Власть | Дата: 14:00 20.08.2018

Ірина Федорова наразі виконує обов’язки першого заступника міського голови

Ірина Федорова виконувала обов’язки першого заступника міського голови Сміли. Депутати міської ради вважають її діяльність на цій посаді незаконною. Тому в четвер, 16 серпня, група депутатів завітала до кабінету пані Федорової – щоб дізнатися, на яких підставах вона керує нашим містом.
Категория: Власть | Дата: 19:00 18.08.2018

 Депутати також скасували розпорядження мера Сміли Олексія Цибка щодо призначення Людмили Омельченко виконуючої обов’язки керуючого справами

Депутати також скасували розпорядження мера Сміли Олексія Цибка щодо призначення Людмили Омельченко виконуючої обов’язки керуючого справами виконкому на позачерговій 76-й сесії міської ради, яка відбулася у п’ятницю, 17 серпня.
Категория: Власть | Дата: 17:00 18.08.2018

 Смілу чекають серйозні фінансові проблеми

Смілу чекають серйозні фінансові проблеми – вважає голова бюджетної комісії міської ради Валентина Зборівська. Про це вона заявила на позачерговій 76-й сесії міської ради, яка відбулася у п’ятницю, 17 серпня.
Категория: Власть | Дата: 16:00 18.08.2018

 Депутати скасували розпорядження мера Сміли Олексія Цибка

Депутати скасували розпорядження мера Сміли Олексія Цибка щодо призначення Ірини Федорової виконуючої обов’язки першого заступника міського голови на позачерговій 76-й сесії міської ради, яка відбулася у п’ятницю, 17 серпня.
Категория: Власть | Дата: 17:00 17.08.2018

 Депутат Смілянської міської ради Володимир Примак

Призначення мером Сміли Олексієм Цибком на посаду виконуючої обов’язки першого заступника міського голови Ірини Федорової є початком певного корупційного плану – вважає депутат Смілянської міської ради Володимир Примак.
Категория: Власть | Дата: 12:00 17.08.2018

 Депутат Смілянської міської ради Ольга Ткаченко

Незаконне призначення керівних осіб у Смілі, які ні за що не несуть відповідальності, може призвести до соціально-економічного колапсу. Так вважає депутат Смілянської міської ради Ольга Ткаченко.
Категория: Власть | Дата: 11:00 17.08.2018

 Незаконно призначена на посаду виконуючої обов’язки першого заступника міського голови Сміли Ірина Федорова не має права давати вказівки

Незаконно призначена на посаду виконуючої обов’язки першого заступника міського голови Сміли Ірина Федорова не має права давати вказівки посадовцям міськвиконкому – вважають депутати міської ради. З цього приводу спалахнула гаряча дискусія в кабінеті пані Федорової, куди прийшла група депутатів у четвер, 16 серпня.
Категория: Власть | Дата: 16:00 16.08.2018

 Мер Сміли Олексій Цибко призначив пані Федорову виконуючою обов’язки першого заступника міського голови

Чому обов’язки першого заступника міського голови Сміли виконує незаконно призначена особа – це питання хвилює багатьох смілян. Тому в четвер, 16 серпня, група депутатів міської ради завітала до кабінету Ірини Федорової – щоб дізнатися, на яких підставах вона керує нашим містом.
Категория: Власть | Дата: 15:00 16.08.2018

Міська рада повинна скасувати розпорядження мера Сміли Олексія Цибка

Міська рада повинна скасувати розпорядження мера Сміли Олексія Цибка щодо призначення Ірини Федорової виконуючої обов’язки першого заступника міського голови – так вирішили члени постійної депутатської комісії міської ради з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку та боротьби з організованою злочинністю, запобіганню корупції.
Категория: Власть | Дата: 15:00 15.08.2018

 Друге пленарне засідання чергової 75-ї сесії міської ради відбулося у вівторок

Друге пленарне засідання чергової 75-ї сесії міської ради відбулося у вівторок, 14 серпня.
Категория: Власть | Дата: 11:00 15.08.2018

Сміла знову без міського голови

З минулого четверга, 9 серпня, міський голова Сміли Олексій Цибко перебуває на лікарняному – про це нам повідомили в міськвиконкомі. Обов’язки мера виконує секретар міської ради Костянтин Синьогуб.
Категория: Власть | Дата: 18:00 14.08.2018

1 2 3 ... 11 12 »
редакцияVL Tregubov © 2018
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.