Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » Власть
 Депутати скасували розпорядження мера Сміли Олексія Цибка

Депутати скасували розпорядження мера Сміли Олексія Цибка щодо призначення Ірини Федорової виконуючої обов’язки першого заступника міського голови на позачерговій 76-й сесії міської ради, яка відбулася у п’ятницю, 17 серпня.
Категория: Власть | Дата: 17:00 Сегодня

 Депутат Смілянської міської ради Володимир Примак

Призначення мером Сміли Олексієм Цибком на посаду виконуючої обов’язки першого заступника міського голови Ірини Федорової є початком певного корупційного плану – вважає депутат Смілянської міської ради Володимир Примак.
Категория: Власть | Дата: 12:00 Сегодня

 Депутат Смілянської міської ради Ольга Ткаченко

Незаконне призначення керівних осіб у Смілі, які ні за що не несуть відповідальності, може призвести до соціально-економічного колапсу. Так вважає депутат Смілянської міської ради Ольга Ткаченко.
Категория: Власть | Дата: 11:00 Сегодня

 Незаконно призначена на посаду виконуючої обов’язки першого заступника міського голови Сміли Ірина Федорова не має права давати вказівки

Незаконно призначена на посаду виконуючої обов’язки першого заступника міського голови Сміли Ірина Федорова не має права давати вказівки посадовцям міськвиконкому – вважають депутати міської ради. З цього приводу спалахнула гаряча дискусія в кабінеті пані Федорової, куди прийшла група депутатів у четвер, 16 серпня.
Категория: Власть | Дата: 16:00 Вчера

 Мер Сміли Олексій Цибко призначив пані Федорову виконуючою обов’язки першого заступника міського голови

Чому обов’язки першого заступника міського голови Сміли виконує незаконно призначена особа – це питання хвилює багатьох смілян. Тому в четвер, 16 серпня, група депутатів міської ради завітала до кабінету Ірини Федорової – щоб дізнатися, на яких підставах вона керує нашим містом.
Категория: Власть | Дата: 15:00 Вчера

Міська рада повинна скасувати розпорядження мера Сміли Олексія Цибка

Міська рада повинна скасувати розпорядження мера Сміли Олексія Цибка щодо призначення Ірини Федорової виконуючої обов’язки першого заступника міського голови – так вирішили члени постійної депутатської комісії міської ради з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку та боротьби з організованою злочинністю, запобіганню корупції.
Категория: Власть | Дата: 15:00 15.08.2018

 Друге пленарне засідання чергової 75-ї сесії міської ради відбулося у вівторок

Друге пленарне засідання чергової 75-ї сесії міської ради відбулося у вівторок, 14 серпня.
Категория: Власть | Дата: 11:00 15.08.2018

Сміла знову без міського голови

З минулого четверга, 9 серпня, міський голова Сміли Олексій Цибко перебуває на лікарняному – про це нам повідомили в міськвиконкомі. Обов’язки мера виконує секретар міської ради Костянтин Синьогуб.
Категория: Власть | Дата: 18:00 14.08.2018

 Чому міська влада Сміли не займається капітальним ремонтом переливної греблі?

Чому міська влада Сміли не займається капітальним ремонтом переливної греблі водосховища на річці Тясмин – таке питання цікавило народного депутата України Сергія Рудика під час його зустрічі з головами ОСББ, яка відбулася в малій залі райдержадміністрації у середу, 8 серпня.
Категория: Власть | Дата: 16:00 13.08.2018

 Сергій Рудик не розуміє, як можна так невміло керувати Смілою

Міська влада Сміли не вміє господарювати та ефективно вирішувати проблеми смілян – так вважає народний депутат України Сергій Рудик. Про це він сказав на своїй зустрічі з головами ОСББ, яка відбулася в малій залі райдержадміністрації у середу, 8 серпня.
Категория: Власть | Дата: 18:00 12.08.2018

 Проблему підготовки Сміли до опалювального сезону обговорили

Проблему підготовки Сміли до опалювального сезону обговорили під час зустрічі народного депутата України Сергія Рудика з головами ОСББ, яка відбулася в малій залі райдержадміністрації у середу, 8 серпня.
Категория: Власть | Дата: 11:00 11.08.2018

 Не відбулося засідання міського виконавчого комітету

Не відбулося засідання міського виконавчого комітету, заплановане на четвер, 9 серпня.
Категория: Власть | Дата: 12:00 10.08.2018

 Куди подівалася тротуарна плитка, знята поблизу школи мистецтв

Куди подівалася тротуарна плитка, знята поблизу школи мистецтв – це питання з’ясовували на нараді в міськвиконкомі, яка відбулася у вівторок, 7 серпня.
Категория: Власть | Дата: 10:00 10.08.2018

 Депутати не зібралися на сесію міської ради

Не відбулося друге пленарне засідання чергової 75-ї сесії міської ради у середу, 8 серпня. У великій сесійній залі Будинку рад не було кворуму – усього прийшло 16 чи 17 депутатів із тридцяти шести.
Категория: Власть | Дата: 19:00 09.08.2018

Депутат Смілянської міської ради Юрій Кредзинський

Діяльність радника міського голови Ірини Федорової, яка наразі виконує обов’язки першого заступника мера Сміли, жорстко розкритикував депутат міської ради Юрій Кредзинський.
Категория: Власть | Дата: 18:30 09.08.2018

 Який ремонт потрібен смілянським вулицям

Який ремонт потрібен смілянським вулицям – ямковий чи капітальний? Це питання викликало гарячу суперечку між міським головою Сміли Олексієм Цибком та депутатом міської ради Юрієм Кредзинським на нараді в міськвиконкомі у вівторок, 7 серпня.
Категория: Власть | Дата: 10:00 08.08.2018

 Член Смілянського міськвиконкому Ілля Слободяник

Цікавий пост опублікував у Фейсбуці відомий смілянський активіст та член міськвиконкому Ілля Слободяник. Він звинувачує одного з посадовців виконавчого комітету в нечесності та безпринципності.
Категория: Власть | Дата: 15:30 06.08.2018

Депутат Черкаської обласної ради Олексій Давиденко

Влада Сміли не працює для містян – переконаний відомий смілянський підприємець та депутат обласної ради Олексій Давиденко. Про це він заявив журналістам телестудії «Сміла TV».
Категория: Власть | Дата: 14:00 05.08.2018

 Депутат Смілянської міської ради Володимир Примак

Мер Сміли Олексій Цибко перевищив свої службові повноваження та грубо порушив чинне законодавство, призначивши свого радника Ірину Федорову виконуючою обов’язки першого заступника міського голови.
Категория: Власть | Дата: 16:00 04.08.2018

 Керівник міського управління ЖКГ Сергій Чередніченко

Міська влада на сьогоднішній день ще не має стратегічного плану розвитку системи теплопостачання в Смілі – цей сумний факт визнав керівник міського управління ЖКГ Сергій Чередніченко під час наради у великій сесійній залі Будинку рад у середу, 1 серпня.
Категория: Власть | Дата: 12:30 04.08.2018

 Мер Сміли порушив закон, призначивши свого першого заступника

Чи порушив закон мер Сміли Олексій Цибко, призначивши свого радника Ірину Федорову виконуючою обов’язки першого заступника міського голови – це питання докладно вивчали на засіданні постійної депутатської комісії міської ради з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку та боротьби з організованою злочинністю, запобіганню корупції.
Категория: Власть | Дата: 16:00 02.08.2018


Майже дві години спілкувалися з радником міського голови Сміли Іриною Федоровою учасники акції протесту, які перекривали дорогу поблизу центрального парку в понеділок, 30 липня. Активістів не задовольнили відповіді чиновниці, яка несподівано виявилася виконуючим обов’язки першого заступника мера.
Категория: Власть | Дата: 14:00 01.08.2018

Депутат Смілянської міської ради Петро Абажей

Емоційно напруженою виявилася дискусія між депутатом міської ради Петром Абажеєм та учасниками акції протесту, які перекривали дорогу поблизу центрального парку в понеділок, 30 липня. Того дня депутат та активісти довго та запекло обговорювали проблеми Сміли в малому залі міськвиконкому.
Категория: Власть | Дата: 11:30 01.08.2018

Очільник Черкащини розкритикував владу Сміли

Опалювальний сезон для Сміли може стати проблемним. Про це говорилося на нараді в облдержадміністрації в понеділок, 30 липня.
Категория: Власть | Дата: 15:00 31.07.2018

 Депутат Смілянської міської ради Віктор Федоренко

Міський бюджет збільшився, але коштів чомусь не вистачає. Їх просто «подерибанили» – вважає колишній секретар Смілянської міської ради Віктор Федоренко. Про це він заявив на черговій 75-й сесії міської ради у четвер, 26 липня.
Категория: Власть | Дата: 16:00 30.07.2018

Смілянські депутати посміялися над бажанням колег із обласної ради розпустити міську раду

На черговій 75-й сесії Смілянської міської ради, що відбулася у четвер, 26 липня, депутатам зачитали рішення обласної ради про звернення до депутатів Верховної ради України щодо призначення позачергових виборів Смілянського міського голови та депутатського корпусу.
Категория: Власть | Дата: 15:30 30.07.2018

 Колишній депутат міської ради Наталія Терехова

Найбільша проблема Сміли – це хронічна нестача бюджетних коштів. Міська влада не вміє заробляти гроші, а лише розподіляє крихти від перевиконання – переконана відомий смілянський підприємець та колишній депутат міської ради Наталія Терехова. Про це вона написала у Фейсбуці.
Категория: Власть | Дата: 20:00 28.07.2018

Член виконкому Віктор Овчаренко

Резонансну заяву зробив член виконкому Віктор Овчаренко на черговій 75-й сесії міської ради, яка відбулася у четвер, 26 липня. Він публічно оголосив про свій вихід із складу міськвиконкому та закликав депутатів міської ради об’єднатися – інакше Смілу чекає соціально-економічна катастрофа.
Категория: Власть | Дата: 18:30 27.07.2018

 Керманич Сміли Олексій Цибко

Керманич Сміли Олексій Цибко звернувся до депутатського корпусу з проханням відмовитися від політичного протистояння та сісти за стіл переговорів, щоб ефективно вирішувати проблеми смілян. Про це мер заявив на черговій 75-й сесії міської ради, яка відбулася у четвер, 26 липня.
Категория: Власть | Дата: 18:00 27.07.2018

 Політичне протистояння у міській раді

Політичне протистояння у міській раді яскраво проявилося у гарячій суперечці між депутатами Віктором Федоренком та Романом Хоменком на черговій 75-й сесії міської ради, яка відбулася у четвер, 26 липня.
Категория: Власть | Дата: 17:00 27.07.2018

Чергова 75-а сесія Смілянської міської ради

Бурхливою виявилася чергова 75-а сесія міської ради, яка відбулася у четвер, 26 липня. Депутати після тривалих запеклих дискусій нарешті порозумілися та віднайшли потрібні кошти на зарплати медикам та працівникам СКП «Комунальник».
Категория: Власть | Дата: 16:00 27.07.2018

 Очільник Сміли Олексій Цибко

Очільник Сміли Олексій Цибко був змушений зібрати виконком, щоб прийняти стратегічне рішення щодо перерозподілу бюджетних коштів. Про це мер заявив на позачерговому засіданні міськвиконкому, яке відбулося у вівторок, 24 липня.
Категория: Власть | Дата: 11:00 26.07.2018

Керманич Сміли не хоче, щоб йому диктували умови

Міський голова Сміли Олексій Цибко не працюватиме під психологічним тиском – про це мер повідомив нашому виданню у п’ятницю, 20 липня.
Категория: Власть | Дата: 14:00 22.07.2018

Член Смілянського міськвиконкому Віктор Овчаренко

Якщо не підвищити вчасно тариф на воду, то можна зробити водоканал банкрутом – вважає член виконкому Віктор Овчаренко. Про це він заявив на засіданні тарифної комісії міськвиконкому, яка відбулася у п’ятницю, 20 липня.
Категория: Власть | Дата: 16:00 21.07.2018

Депутат Смілянської міської ради Петро Абажей

Як сприйняли депутати міської ради візит на позачергову 75-у сесію бійців Національного корпусу та конфлікт між ними і мером Сміли у сесійній залі – про це ми запитали депутата міської ради Петра Абажея у п’ятницю, 20 липня.
Категория: Власть | Дата: 15:30 21.07.2018

Так і не розпочалася у четвер, 19 липня, позачергова 75-а сесія міської ради

Так і не розпочалася у четвер, 19 липня, позачергова 75-а сесія міської ради. До сесійної зали завітали представники Національного корпусу – і відразу виникла запекла суперечка між міським головою Сміли Олексієм Цибком та активістами. Конфлікт ледь не закінчився бійкою, однак поліція встигла розборонити ворогуючі сторони.
Категория: Власть | Дата: 09:00 20.07.2018

 Очільник Сміли обурився, що пан Рудик закликає оштрафувати КП «ВодГео»

Народний депутат Сергій Рудик замість того, щоб «топити» смілянський водоканал, краще б допоміг підприємству коштами з державного бюджету – так вважає мер Сміли Олексій Цибко. Про це він заявив на засіданні оперативного штабу із підготовки міста до роботи в осінньо-зимовий період у вівторок, 17 липня.
Категория: Власть | Дата: 12:00 19.07.2018

Бюджетна комісія міської ради не розподілила кошти

Так і не розподілили кошти, що надійшли до міського бюджету в результаті перевиконання за перше півріччя, члени бюджетної комісії міської ради на засіданні, яке відбулося у вівторок, 17 липня. Після бурхливого обговорення голова комісії Антон Кривко був змушений закрити засідання.
Категория: Власть | Дата: 08:00 19.07.2018

Депутат Смілянської міської ради Валентина Зборівська

У міському бюджеті не вистачає коштів, щоб закрити всі фінансові «дірки» – такий невтішний висновок зробили учасники засідання бюджетної комісії міської ради, яке відбулося у вівторок, 17 липня. А член комісії Валентина Зборівська наголосила, що обіцяного перевиконання міського бюджету так і не дочекалися, і тепер немає чим покрити всі видатки.
Категория: Власть | Дата: 18:00 18.07.2018

На зірваному засіданні виконкому розкритикували радницю мера Сміли

Чому перевищує свої повноваження радник міського голови Ірина Федорова – таке питання цікавило членів виконкому на засіданні, яке так і не розпочалося у четвер, 12 липня.
Категория: Власть | Дата: 15:00 16.07.2018

Олексій Цибко формуватиме новий виконком

Нещодавній конфлікт мера Сміли Олексія Цибка з більшістю членів міськвиконкому змусив очільника міста зробити рішучий крок. Мер вирішив розпустити нинішній виконком та затвердити новий склад виконкому вже на найближчій сесії міської ради. Про це він спілкувався з головами депутатських фракцій на закритій нараді, яка відбулася у п’ятницю, 13 липня.
Категория: Власть | Дата: 19:00 14.07.2018

Очільнику Сміли не затвердили керуючого справами міськвиконкому

Провалилася спроба мера Сміли Олексія Цибка провести на посаду керуючого справами виконкому Людмилу Омельченко. Депутати дружно не проголосували за цю кандидатуру на позачерговій 74-й сесії міської ради, яка відбулася у середу, 11 липня.
Категория: Власть | Дата: 17:00 13.07.2018

Засідання міськвиконкому зірвалося через конфлікт мера з виконкомом

Зазнала краху спроба спокійно провести засідання Смілянського міськвиконкому в четвер, 12 липня. Міський голова Олексій Цибко посварився з деякими членами виконкому – і в результаті бурхливої суперечки засідання виконкому було зірване.
Категория: Власть | Дата: 13:00 13.07.2018

Скандалом завершилася спроба провести чергове засідання Смілянського міськвиконкому

Скандалом завершилася спроба провести чергове засідання Смілянського міськвиконкому в четвер, 12 липня. Міський голова Олексій Цибко привселюдно звинуватив члена виконкому Азера Мірзоєва в хабарництві та незаконному продажу землі.
Категория: Власть | Дата: 10:00 13.07.2018

Мер Сміли та депутат міськради посперечалися, хто винен у бідах водоканалу

Запекла словесна баталія спалахнула між очільником Сміли Олексієм Цибком та депутатом міської ради Романом Хоменком у короткому проміжку між двома сесіями міської ради – чергової 73-ї та позачергової 74-ї, які відбулися у середу, 11 липня.
Категория: Власть | Дата: 00:00 12.07.2018

Мер Сміли разом із губернатором перевіряли ремонт доріг

Розпочався капітальний ремонт трьох смілянських вулиць – Трипільської, Соборної та Уманської. Проконтролювати хід робіт прибули голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко та міський голова Сміли Олексій Цибко у вівторок, 10 липня.
Категория: Власть | Дата: 12:00 11.07.2018

Мер вважає, що асфальтувати дороги може СКП «Комунальник»

Смілянські дороги в жахливому стані – про це говорив міський голова Сміли Олексій Цибко під час наради з керівниками управлінь і відділів міськвиконкому, яка відбулася в сесійній залі Будинку рад у понеділок, 9 липня. До спілкування з мером долучилася й група активістів, які в неділю, 8 липня, перекривали дорогу на в’їзді до Сміли.
Категория: Власть | Дата: 08:00 11.07.2018

Олексій Цибко знову керує Смілою

Мер Сміли нарешті повернувся на роботу після лікування – у понеділок, 9 липня, він приступив до виконання своїх посадових обов’язків. Про це нам повідомили у приймальні міського голови.
Категория: Власть | Дата: 09:00 10.07.2018

Чергова 73-я сесія Смілянської міської ради не завершилася

Каменем спотикання між депутатськими групами на черговій 73-й сесії міської ради знову стало питання фінансування проекту «АРТ ПРОСТІР». На сесію, яка відбулася у четвер, 5 липня, прибули 29 депутатів. Однак після перерви їх залишилося всього 17, тому сесійне засідання довелося відкласти.
Категория: Власть | Дата: 18:30 05.07.2018

Бурхлива суперечка з приводу ремонту смілянських вулиць спалахнула на нараді з питань ЖКГ

Бурхлива суперечка з приводу ремонту смілянських вулиць спалахнула на нараді з питань ЖКГ, яка відбулася у вівторок, 3 липня. Депутати міської ради Юрій Кредзинський та Віктор Федоренко запекло відстоювали кожен свою точку зору, звинувачуючи опонентів у тому, що й досі не асфальтуються міські дороги.
Категория: Власть | Дата: 12:30 04.07.2018

1 2 3 ... 10 11 »
редакцияVL Tregubov © 2018
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.