Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » Власть
теплі вітання та щирі побажання від міських
посадовців приймали жінки-матері
Напередодні Міжнародного жіночого дня в приміщенні виконкому Смілянської міської ради теплі вітання та щирі побажання від міських посадовців приймали жінки-матері, які взяли на виховання у власні сім’ї дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.
Категория: Власть | Дата: 18:14 05.03.2013

 
прес-конференція заступника
міського голови Юрія Студанса
Під час прес-конференції заступника смілянського міського голови Юрія Студанса, яка відбулася минулого тижня, посадовець дав відповідь на питання про ремонт ліфтів, термін експлуатації яких завершується. У ході розмови ним були окреслені можливі шляхи розв’язання цієї проблеми.
Категория: Власть | Дата: 19:50 04.03.2013

 
прес-конференція заступника
міського голови Юрія Студанса
Минулого тижня відбулася прес-конференція заступника смілянського міського голови Юрія Студанса, який є куратором питань міського житлово-комунального господарства. У ході розмови «Сміляночка» поцікавилася можливим підняттям тарифів для населення комунальним підприємством «Наш дім».
Категория: Власть | Дата: 17:58 04.03.2013

 ігри четвертого туру Відкритого Чемпіонату Сміли з волейболу
У неділю, 3 березня, в спортивному залі Смілянської школи № 3 відбулися ігри четвертого туру Відкритого Чемпіонату Сміли з волейболу. Як і раніше, команди-учасниці  провели чотири ігрові зустрічі. За результатами туру, лідер Чемпіонату «Сміла-1» продовжує утверджуватися на першій сходинці турнірної таблиці.
Категория: Власть | Дата: 17:42 04.03.2013

  
прес-конференція заступника
міського голови Юрія Студанса
На прес-конференції заступника смілянського міського голови Юрія Студанса, яка відбулася минулого тижня, «Сміляночка» поставила актуальне для багатьох жителів міста питання про ремонт доріг. Юрій Студанс надав відповідні роз’яснення щодо фінансування та організаційного вирішення цієї проблеми.
Категория: Власть | Дата: 15:00 04.03.2013

  
прес-конференція заступника
міського голови Юрія Студанса
У ході прес-конференції, яку 27 лютого у приміщенні Смілянського міськвиконкому провів для місцевих журналістів заступник міського голови Юрій Студанс, йому було поставлене питання про відкриті каналізаційні люки на території міста. Посадовець розповів, як саме вирішується ця проблема на даний час.
Категория: Власть | Дата: 11:37 01.03.2013

 Ольга Нікітченко

Жителів Сміли хвилює питання оплати послуг за місця загального користування. На останній депутатській комісії з питань ЖКГ та комунального майна Сміли були висловлені рекомендації постачальнику послуг «Сміла Енергоінвест» до 1 березня провести інвентаризацію місць загального користування і до 10 березня надати мешканцям міста нові розрахунки з урахуванням інформації про місця загального користування.
Категория: Власть | Дата: 21:08 28.02.2013

  
прес-конференція заступника
міського голови Юрія Студанса
На вчорашній прес-конференції, яку провів заступник смілянського міського голови Юрій Студанс для місцевих журналістів, ним були надані роз’яснення з приводу питання проведення поточних ремонтів, витрати на які закладені в тарифи на квартирну плату для мешканців багатоквартирних будинків.
Категория: Власть | Дата: 19:39 28.02.2013

  прес-конференція заступника
міського голови Юрія Студанса
27 лютого відбулася прес-конференція заступника міського голови Юрія Студанса. Відповідаючи на різноманітні питання щодо розвитку житлово-комунального господарства Сміли, він також детально зупинився на поясненні необхідності оплати місць загального користування для мешканців багатоповерхівок.
Категория: Власть | Дата: 19:01 28.02.2013

Смілянський технікум 
харчових технологій
  У центрі Сміли сьогодні можна було спостерігати підвищену активність житлово-комунальних служб. Прибиральники вийшли на вулицю, щоб очистити її від сміття та пилу, який встиг накопитися протягом певного часу. Отож, з наближенням весни активність житлово-комунальних служб міста підвищується.
Категория: Власть | Дата: 14:31 27.02.2013

 почали засипати ями щебенем
26 лютого, в районі автостанції почали засипати ями щебенем. Поверхня дороги дещо вирівнялася, зникли найбільші ями. Ми маємо надію, що це – тільки початок подальшого покращення доріг у місті і в скорому часі ми зможемо бачити замість засипання ям щебенем справжні ремонтні роботи. А поки що мешканці окраїн міста чекають на обіцяне асфальтування доріг.
Категория: Власть | Дата: 21:22 26.02.2013

члени виконкому
прийняли рішення збільшити тарифи на пасажирські перевезення

На останньому засіданні виконкому Смілянської міської ради було прийняте рішення про збільшення вартості проїзду в громадському транспорті. На даний час питання вступу даного рішення в законну дію буквально «зависло в повітрі»: і досі невідомо, чи підписане воно міським головою Вадимом Решетняком.
Категория: Власть | Дата: 18:08 25.02.2013

керівник
Смілянської райдержадміністрації Василь Бугаєнко

Вчора відбулася прес-конференція нового керівника Смілянської райдержадміністрації Василя Бугаєнка. В розмові з журналістами він висловив власну точку зору на перспективи подальшого розвитку Смілянського району, торкнувся необхідності співпраці з міською владою Сміли та відповів на кілька неформальних запитань.
Категория: Власть | Дата: 14:18 21.02.2013

 перелік повноважень чотирьох заступників за основними
сферами життя міста

Одним із питань, які розглядалися на останньому засіданні виконавчого комітету Смілянської міської ради, було питання про перерозподіл повноважень заступників міського голови Сміли. «Сміляночка» наводить повний перелік повноважень усіх чотирьох заступників за основними сферами життя міста.
Категория: Власть | Дата: 14:07 21.02.2013

рівень публічної активності
Після завершення парламентських передвиборчих перегонів рівень публічної активності смілянського міського голови Вадима Решетняка знизився до нуля. Мер міста стабільно не відвідує жодних загальноміських заходів. Натомість участь в них беруть його заступники.
Категория: Власть | Дата: 20:55 20.02.2013

члени виконкому
прийняли рішення збільшити тарифи на пасажирські перевезення

Вчора відбулося засідання виконавчого комітету Смілянської міської ради. Серед низки розглянутих питань члени виконкому прийняли рішення збільшити тарифи на пасажирські перевезення в громадському транспорті. Чи будуть сміляни платити за проїзд в маршрутках більше, має тепер вирішити міський голова.
Категория: Власть | Дата: 17:37 15.02.2013

чергова сесія 
Смілянської міської ради

На 35 сесії Смілянської міської ради депутати затвердили міську програму розвитку дорожнього руху та його безпеки до 2016 року. У ході розгляду даного питання депутати висловили власні зауваження стосовно окремих пунктів програми та отримали відповідні пояснення від співробітника ДАІ.   
Категория: Власть | Дата: 13:06 08.02.2013

чергова сесія 
Смілянської міської ради

У ході сесійного засідання 35 сесії Смілянської міської ради депутати заслухали звіт начальника управління Пенсійного фонду України в місті Смілі та Смілянському районі про підсумки роботи установи в 2012 році. Начальник управління повідомив депутатам про стан заборгованості підприємств Сміли перед пенсіонерами міста.
Категория: Власть | Дата: 12:21 08.02.2013

чергова сесія 
Смілянської міської ради

Під час засідання 35 сесії Смілянської міської ради із депутатським запитом виступив голова фракції ВО «Свобода» Станіслав Голубець, який торкнувся проблеми можливого реформування Смілянського Бюро технічної інвентаризації. Роз’яснення з порушеного питання надав міський голова Вадим Решетняк.
Категория: Власть | Дата: 11:01 08.02.2013

чергова сесія 
Смілянської міської ради

У ході засідання 35 сесії Смілянської міської ради з сесійної трибуни виступив депутат фракції «Батьківщина» Станіслав Сірик. Він озвучив інформацію про те, що смілянських освітян примушують писати заяви за власний рахунок на 2 тижні та наполіг на роз’ясненні порушеного питання.
Категория: Власть | Дата: 10:44 08.02.2013

чергова сесія 
Смілянської міської ради

Сьогодні депутати Смілянської міської ради зібралися на чергову 35-ту сесію. Крім розгляду основних та додаткових питань, депутати заслухали інформацію про підсумки роботи управління Пенсійного фонду України в місті Смілі та Смілянському районі за 2012 рік, а також звіт про виконання міського бюджету за 2012 рік.
Категория: Власть | Дата: 01:39 08.02.2013

чергова сесія 
Смілянської міської ради

У четвер, 7 лютого відбудеться перша в поточному році чергова сесія Смілянської міської ради VI скликання. Депутати, які зберуться до сесійної зали на засідання 35-ї сесії Смілянської міської ради, розглянуть ряд важливих питань, які стосуються різних сфер життя міста Сміли.
Категория: Власть | Дата: 19:03 05.02.2013

 церемонія покладання
квітів до Обеліску Слави

Вранці у Смілянському міському парку з нагоди 69-ї річниці визволення Сміли від німецьких окупантів відбулася церемонія покладання квітів до Обеліску Слави. До урочистостей долучилися представники міської влади, політичні та громадські діячі, освітяни, молодь.
Категория: Власть | Дата: 17:02 29.01.2013

урочисте покладення квітів

Завтра – День визволення Сміли від німецько-фашистських окупантів. Загальноміська піша хода до Обеліску Слави, а також урочисте покладення квітів, першими особами міської влади в цей день не заплановані. Місцеві комуністи вирішили провести завтра цей захід самостійно.  
Категория: Власть | Дата: 17:04 28.01.2013

« 1 2 ... 11 12 13
редакцияVL Tregubov © 2019
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.