Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » Власть
 Секретар міської ради Віктор Федоренко

І досі поновлений рішенням суду на посаді секретаря Смілянської міської ради Віктор Федоренко не може повернутися до свого службового кабінету – адже мер Сміли Олексій Цибко перешкоджає цьому. Про це нашому виданню розповів пан Федоренко у вівторок, 4 вересня.
Категория: Власть | Дата: 09:00 05.09.2018

 Критична ситуація з водопостачанням змусила міського голову Олексія Цибка шукати винуватих

Критична ситуація з водопостачанням змусила міського голову Сміли Олексія Цибка шукати винуватих. І він назвав їх на нараді у міськвиконкомі у вівторок, 4 вересня.
Категория: Власть | Дата: 20:09 04.09.2018

 Депутат Смілянської міської ради Анатолій Голуб

Дієвий спосіб спілкування з обласною владою та керівництвом ПАТ «Черкасиобленерго» запропонував депутат міської ради Анатолій Голуб на нараді у міськвиконкомі у вівторок, 4 вересня.
Категория: Власть | Дата: 18:39 04.09.2018

 Зранку у вівторок, 4 вересня, у міськвиконкомі вирішували, хто поїде до керівництва Черкащини

Зранку у вівторок, 4 вересня, у міськвиконкомі вирішували, хто поїде до керівництва Черкащини – щоб вирішити проблему з водою. Міський голова Сміли Олексій Цибко не захотів їхати, а відправив замість себе начальника міського управління ЖКГ Сергія Чередніченка та кількох депутатів міської ради.
Категория: Власть | Дата: 16:56 04.09.2018

 Депутат Смілянської міської ради Ольга Нікітченко

Чи зможе КП «Смілакомунтеплоенерго» вчасно розпочати опалювальний сезон, маючи величезні борги за газ – у цьому сумнівається депутат міської ради Ольга Нікітченко. Про це вона сказала на позачерговому засіданні міськвиконкому, яке відбулося у середу, 29 серпня.
Категория: Власть | Дата: 16:00 02.09.2018

 Секретар міської ради Віктор Федоренко

Поновлений на посаді секретаря Смілянської міської ради Віктор Федоренко провів свою першу прес-конференцію сьогодні, у п’ятницю 31 серпня. Це відбулося у великій сесійній залі Будинку рад, коли депутати так і не зібралися на друге пленарне засідання чергової 77-ї сесії міської ради.
Категория: Власть | Дата: 18:59 31.08.2018

 Віктор Федоренко написав заяву до поліції

Сьогодні, у п’ятницю 31 серпня, поновлений на посаді секретаря міської ради Віктор Федоренко звернувся з відповідною заявою до Смілянського відділу поліції на незаконні дії мера Сміли Олексія Цибка.
Категория: Власть | Дата: 18:14 31.08.2018

 Не вдалося продовжити вчорашнє засідання чергової 77-ї сесії міської ради

Не вдалося продовжити вчорашнє засідання чергової 77-ї сесії міської ради сьогодні, у п’ятницю 31 серпня. У великій сесійній залі Будинку рад не було кворуму, адже всього зареєструвалося 15 депутатів.
Категория: Власть | Дата: 16:30 31.08.2018

 Сьогодні, у п’ятницю 31 серпня, Віктор Федоренко вийшов на роботу

Сьогодні, у п’ятницю 31 серпня, Віктор Федоренко вийшов на роботу як законно призначений секретар міської ради. Але у відділі кадрів йому порадили звернутися до мера Сміли Олексія Цибка.
Категория: Власть | Дата: 15:44 31.08.2018

 Пан Цибко розгнівався на пана Слободяника за те, що той начебто написав у Фейсбуці про спортивні нагороди мера

Чиї спортивні кубки знаходяться у кабінеті міського голови Сміли – це «надзвичайно важливе питання» обговорили мер Олексій Цибко та громадський активіст Ілля Слободяник перед позачерговим засіданням міськвиконкому в середу, 29 серпня.
Категория: Власть | Дата: 09:00 31.08.2018

 Міська влада неспроможна вирішувати проблеми Сміли

Міська влада неспроможна вирішувати проблеми Сміли – так вважають багато містян. Їх точку зору озвучив представник міської спілки воїнів-інтернаціоналістів Олександр Нечуйвітер на черговій 77-й сесії міської ради, яка відбулася у четвер, 30 серпня.
Категория: Власть | Дата: 19:00 30.08.2018

 Пан Абажей наголосив, що зараз не на часі звільняти керманичів міста

Питання дострокового припинення повноважень міського голови Олексія Цибка та секретаря міської ради Костянтина Синьогуба потрібно відкласти, тому що наразі в Смілі є важливіші проблеми – так вважає депутат міської ради Петро Абажей. Про це він заявив на черговій 77-й сесії міської ради, яка відбулася у четвер, 30 серпня.
Категория: Власть | Дата: 18:00 30.08.2018

 Суд поновив Віктора Федоренка на посаді секретаря Смілянської міської ради

Сьогодні, у четвер 30 серпня, Смілянський міськрайонний суд поновив Віктора Федоренка на посаді секретаря міської ради. Про це стало відомо з власних джерел.
Категория: Власть | Дата: 17:40 30.08.2018

 Пану Чередніченку того дня довелося звітуватися перед міськвиконкомом

Коротка, але бурхлива дискусія спалахнула між керівником міського управління ЖКГ Сергієм Чередніченком та членом виконкому Іллею Слободяником на позачерговому засіданні міськвиконкому, яке відбулося у середу, 29 серпня.
Категория: Власть | Дата: 12:00 30.08.2018

 Мер Сміли Олексій Цибко не буває ні в обласній державній адміністрації, ні в НАК «Нафтогаз України»

Мер Сміли Олексій Цибко не буває ні в обласній державній адміністрації, ні в НАК «Нафтогаз України», щоб вирішити питання з отриманням лімітів на газ. Про це заявив заступник голови облдержадміністрації Сергій Овчаренко на нараді з депутатами Смілянської міської ради в Черкасах у вівторок, 28 серпня.
Категория: Власть | Дата: 09:00 29.08.2018

 Сміла залишилися без керівництва

У понеділок, 27 серпня, Сміла опинилася без керманичів. Міський голова Олексій Цибко ще не вийшов на роботу після хвороби, а секретар міської ради Костянтин Синьогуб уже пішов на лікарняний.
Категория: Власть | Дата: 16:30 27.08.2018

 Хаотичне відключення абонентів від мережі централізованого опалення призведе до різкого зростання тарифу на тепло

Хаотичне відключення абонентів від мережі централізованого опалення призведе до різкого зростання тарифу на тепло. Про це повідомив директор КП «Смілакомунтеплоенерго» Володимир Прусс на нараді в міськвиконкомі, яка відбулася у вівторок, 21 серпня.
Категория: Власть | Дата: 17:00 24.08.2018

 Заступник начальника міського управління ЖКГ Віктор Волошин

Депутатський корпус Сміли повинен вибрати конкретний напрямок розвитку міста – так вважає заступник начальника міського управління ЖКГ Віктор Волошин. Про це він заявив на нараді, яка відбулася в міськвиконкомі у вівторок, 21 серпня.
Категория: Власть | Дата: 18:00 23.08.2018

 Скликати позачергову сесію запропонувала група депутатів секретарю міської ради Костянтину Синьогубу

Скликати позачергову сесію запропонувала група депутатів секретарю міської ради Костянтину Синьогубу. Відповідне звернення від дванадцяти своїх колег зареєстрував депутат міської ради Петро Абажей у вівторок, 21 серпня.
Категория: Власть | Дата: 19:00 21.08.2018

 Чому інтереси Смілянської міської ради в судах представляє адвокат із Кременчука?

Чому інтереси Смілянської міської ради в судах представляє адвокат із Кременчука та отримує за це щомісяця по 15 тисяч гривень із міського бюджету – таке питання цікавить депутата міської ради Сергія Цаподоя. Він задав це питання секретарю міської ради Костянтину Синьогубу в понеділок, 20 серпня.
Категория: Власть | Дата: 08:00 21.08.2018

 Чому секретар міської ради Костянтин Синьогуб не підписує рішення сесії?

І досі секретар міської ради Костянтин Синьогуб не підписав рішення позачергової 76-й сесії міської ради про скасування розпорядження мера Сміли щодо призначення Ірини Федорової виконуючої обов’язки першого заступника міського голови та виконуючої обов’язки керуючого справами міськвиконкому Людмили Омельченко.
Категория: Власть | Дата: 16:00 20.08.2018

 Незаконно призначені на посади першого заступника міського голови Сміли та керуючого справами міськвиконкому Ірина Федорова та Людмила Омельченко

Незаконно призначені на посади першого заступника міського голови Сміли та керуючого справами міськвиконкому Ірина Федорова та Людмила Омельченко не мають права давати вказівки працівникам виконкому та підписувати документи. Про це повідомили депутати міської ради, які відвідали апаратну нараду за участю керівників управлінь та відділів міського виконавчого комітету в понеділок, 20 серпня.
Категория: Власть | Дата: 14:00 20.08.2018

Ірина Федорова наразі виконує обов’язки першого заступника міського голови

Ірина Федорова виконувала обов’язки першого заступника міського голови Сміли. Депутати міської ради вважають її діяльність на цій посаді незаконною. Тому в четвер, 16 серпня, група депутатів завітала до кабінету пані Федорової – щоб дізнатися, на яких підставах вона керує нашим містом.
Категория: Власть | Дата: 19:00 18.08.2018

 Депутати також скасували розпорядження мера Сміли Олексія Цибка щодо призначення Людмили Омельченко виконуючої обов’язки керуючого справами

Депутати також скасували розпорядження мера Сміли Олексія Цибка щодо призначення Людмили Омельченко виконуючої обов’язки керуючого справами виконкому на позачерговій 76-й сесії міської ради, яка відбулася у п’ятницю, 17 серпня.
Категория: Власть | Дата: 17:00 18.08.2018

 Смілу чекають серйозні фінансові проблеми

Смілу чекають серйозні фінансові проблеми – вважає голова бюджетної комісії міської ради Валентина Зборівська. Про це вона заявила на позачерговій 76-й сесії міської ради, яка відбулася у п’ятницю, 17 серпня.
Категория: Власть | Дата: 16:00 18.08.2018

 Депутати скасували розпорядження мера Сміли Олексія Цибка

Депутати скасували розпорядження мера Сміли Олексія Цибка щодо призначення Ірини Федорової виконуючої обов’язки першого заступника міського голови на позачерговій 76-й сесії міської ради, яка відбулася у п’ятницю, 17 серпня.
Категория: Власть | Дата: 17:00 17.08.2018

 Депутат Смілянської міської ради Володимир Примак

Призначення мером Сміли Олексієм Цибком на посаду виконуючої обов’язки першого заступника міського голови Ірини Федорової є початком певного корупційного плану – вважає депутат Смілянської міської ради Володимир Примак.
Категория: Власть | Дата: 12:00 17.08.2018

 Депутат Смілянської міської ради Ольга Ткаченко

Незаконне призначення керівних осіб у Смілі, які ні за що не несуть відповідальності, може призвести до соціально-економічного колапсу. Так вважає депутат Смілянської міської ради Ольга Ткаченко.
Категория: Власть | Дата: 11:00 17.08.2018

 Незаконно призначена на посаду виконуючої обов’язки першого заступника міського голови Сміли Ірина Федорова не має права давати вказівки

Незаконно призначена на посаду виконуючої обов’язки першого заступника міського голови Сміли Ірина Федорова не має права давати вказівки посадовцям міськвиконкому – вважають депутати міської ради. З цього приводу спалахнула гаряча дискусія в кабінеті пані Федорової, куди прийшла група депутатів у четвер, 16 серпня.
Категория: Власть | Дата: 16:00 16.08.2018

 Мер Сміли Олексій Цибко призначив пані Федорову виконуючою обов’язки першого заступника міського голови

Чому обов’язки першого заступника міського голови Сміли виконує незаконно призначена особа – це питання хвилює багатьох смілян. Тому в четвер, 16 серпня, група депутатів міської ради завітала до кабінету Ірини Федорової – щоб дізнатися, на яких підставах вона керує нашим містом.
Категория: Власть | Дата: 15:00 16.08.2018

Міська рада повинна скасувати розпорядження мера Сміли Олексія Цибка

Міська рада повинна скасувати розпорядження мера Сміли Олексія Цибка щодо призначення Ірини Федорової виконуючої обов’язки першого заступника міського голови – так вирішили члени постійної депутатської комісії міської ради з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку та боротьби з організованою злочинністю, запобіганню корупції.
Категория: Власть | Дата: 15:00 15.08.2018

 Друге пленарне засідання чергової 75-ї сесії міської ради відбулося у вівторок

Друге пленарне засідання чергової 75-ї сесії міської ради відбулося у вівторок, 14 серпня.
Категория: Власть | Дата: 11:00 15.08.2018

Сміла знову без міського голови

З минулого четверга, 9 серпня, міський голова Сміли Олексій Цибко перебуває на лікарняному – про це нам повідомили в міськвиконкомі. Обов’язки мера виконує секретар міської ради Костянтин Синьогуб.
Категория: Власть | Дата: 18:00 14.08.2018

 Чому міська влада Сміли не займається капітальним ремонтом переливної греблі?

Чому міська влада Сміли не займається капітальним ремонтом переливної греблі водосховища на річці Тясмин – таке питання цікавило народного депутата України Сергія Рудика під час його зустрічі з головами ОСББ, яка відбулася в малій залі райдержадміністрації у середу, 8 серпня.
Категория: Власть | Дата: 16:00 13.08.2018

 Сергій Рудик не розуміє, як можна так невміло керувати Смілою

Міська влада Сміли не вміє господарювати та ефективно вирішувати проблеми смілян – так вважає народний депутат України Сергій Рудик. Про це він сказав на своїй зустрічі з головами ОСББ, яка відбулася в малій залі райдержадміністрації у середу, 8 серпня.
Категория: Власть | Дата: 18:00 12.08.2018

 Проблему підготовки Сміли до опалювального сезону обговорили

Проблему підготовки Сміли до опалювального сезону обговорили під час зустрічі народного депутата України Сергія Рудика з головами ОСББ, яка відбулася в малій залі райдержадміністрації у середу, 8 серпня.
Категория: Власть | Дата: 11:00 11.08.2018

 Не відбулося засідання міського виконавчого комітету

Не відбулося засідання міського виконавчого комітету, заплановане на четвер, 9 серпня.
Категория: Власть | Дата: 12:00 10.08.2018

 Куди подівалася тротуарна плитка, знята поблизу школи мистецтв

Куди подівалася тротуарна плитка, знята поблизу школи мистецтв – це питання з’ясовували на нараді в міськвиконкомі, яка відбулася у вівторок, 7 серпня.
Категория: Власть | Дата: 10:00 10.08.2018

 Депутати не зібралися на сесію міської ради

Не відбулося друге пленарне засідання чергової 75-ї сесії міської ради у середу, 8 серпня. У великій сесійній залі Будинку рад не було кворуму – усього прийшло 16 чи 17 депутатів із тридцяти шести.
Категория: Власть | Дата: 19:00 09.08.2018

Депутат Смілянської міської ради Юрій Кредзинський

Діяльність радника міського голови Ірини Федорової, яка наразі виконує обов’язки першого заступника мера Сміли, жорстко розкритикував депутат міської ради Юрій Кредзинський.
Категория: Власть | Дата: 18:30 09.08.2018

 Який ремонт потрібен смілянським вулицям

Який ремонт потрібен смілянським вулицям – ямковий чи капітальний? Це питання викликало гарячу суперечку між міським головою Сміли Олексієм Цибком та депутатом міської ради Юрієм Кредзинським на нараді в міськвиконкомі у вівторок, 7 серпня.
Категория: Власть | Дата: 10:00 08.08.2018

 Член Смілянського міськвиконкому Ілля Слободяник

Цікавий пост опублікував у Фейсбуці відомий смілянський активіст та член міськвиконкому Ілля Слободяник. Він звинувачує одного з посадовців виконавчого комітету в нечесності та безпринципності.
Категория: Власть | Дата: 15:30 06.08.2018

Депутат Черкаської обласної ради Олексій Давиденко

Влада Сміли не працює для містян – переконаний відомий смілянський підприємець та депутат обласної ради Олексій Давиденко. Про це він заявив журналістам телестудії «Сміла TV».
Категория: Власть | Дата: 14:00 05.08.2018

 Депутат Смілянської міської ради Володимир Примак

Мер Сміли Олексій Цибко перевищив свої службові повноваження та грубо порушив чинне законодавство, призначивши свого радника Ірину Федорову виконуючою обов’язки першого заступника міського голови.
Категория: Власть | Дата: 16:00 04.08.2018

 Керівник міського управління ЖКГ Сергій Чередніченко

Міська влада на сьогоднішній день ще не має стратегічного плану розвитку системи теплопостачання в Смілі – цей сумний факт визнав керівник міського управління ЖКГ Сергій Чередніченко під час наради у великій сесійній залі Будинку рад у середу, 1 серпня.
Категория: Власть | Дата: 12:30 04.08.2018

 Мер Сміли порушив закон, призначивши свого першого заступника

Чи порушив закон мер Сміли Олексій Цибко, призначивши свого радника Ірину Федорову виконуючою обов’язки першого заступника міського голови – це питання докладно вивчали на засіданні постійної депутатської комісії міської ради з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку та боротьби з організованою злочинністю, запобіганню корупції.
Категория: Власть | Дата: 16:00 02.08.2018


Майже дві години спілкувалися з радником міського голови Сміли Іриною Федоровою учасники акції протесту, які перекривали дорогу поблизу центрального парку в понеділок, 30 липня. Активістів не задовольнили відповіді чиновниці, яка несподівано виявилася виконуючим обов’язки першого заступника мера.
Категория: Власть | Дата: 14:00 01.08.2018

Депутат Смілянської міської ради Петро Абажей

Емоційно напруженою виявилася дискусія між депутатом міської ради Петром Абажеєм та учасниками акції протесту, які перекривали дорогу поблизу центрального парку в понеділок, 30 липня. Того дня депутат та активісти довго та запекло обговорювали проблеми Сміли в малому залі міськвиконкому.
Категория: Власть | Дата: 11:30 01.08.2018

Очільник Черкащини розкритикував владу Сміли

Опалювальний сезон для Сміли може стати проблемним. Про це говорилося на нараді в облдержадміністрації в понеділок, 30 липня.
Категория: Власть | Дата: 15:00 31.07.2018

 Депутат Смілянської міської ради Віктор Федоренко

Міський бюджет збільшився, але коштів чомусь не вистачає. Їх просто «подерибанили» – вважає колишній секретар Смілянської міської ради Віктор Федоренко. Про це він заявив на черговій 75-й сесії міської ради у четвер, 26 липня.
Категория: Власть | Дата: 16:00 30.07.2018

« 1 2 3 4 ... 12 13 »
редакцияVL Tregubov © 2019
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.