Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2016 » Март » 5 » Володимир Примак захищає право Сміли на «парламентаризм»
15:18
Володимир Примак захищає право Сміли на «парламентаризм»
Володимир Примак
 
Видання «Сміляночка» публікує власну точку зору на процеси, які пов’язані із причинами дострокового припинення повноважень міського голови Олексія Цибка. Наголошуємо, що викладена думка є суб’єктивною.
 
Процес висловлювання недовіри міському голові Олексію Цибку від імені Смілянської міської ради з проведенням подальшої процедури його звільнення став найбільшим відповідальним юридичним процесом у фаховій діяльності депутата Володимира Примака як адвоката.

Фактично Володимир Примак захищає право Сміли на "парламентаризм". Відсторонений екс-міський голова Олексій Цибко під добре заученими лозунгами намагався встановити диктатуру міського голови.

З перших днів мерства Олексія Цибка проти співробітників структурних підрозділів міської ради розпочався справжній «терор» позаштатними радниками міського голови, які не тільки всупереч закону втручалися у господарську діяльність, а і принижували честь та гідність працівників.

Олексій Цибко також одразу відсторонив від можливості законним шляхом впливати на управління містом і депутатський корпус Смілянської міської ради.

Першим кроком до встановлення одноосібної диктатури і скасування інститутів місцевого самоврядування стало обрання голів постійних комісій міської ради та членів виконкому. Олексій Цибко з самого початку замість діалогу та співробітництва чинив моральний тиск на депутатів.

У разі незгоди з його рішенням, він майже кожного разу переходив на підвищений тон, крик та образи. Домовитися про співпрацю з міським головою було неможливо. Олексій Цибко вимагав аби депутати приймали рішення які вже для них були заздалегідь підготовлені.

Смілянська рада постійно йшла на поступки міському голові. Один за одним були підтримані всі кандидатури заступників міського голови та керуючий справами.

Однак, як виявилося, керувати містом у Олексія Цибка не виходило. Замість команди фахівців він оточив
себе некваліфікованими людьми, а дехто з них і зовсім має сумнівну репутацію, діяльність яких знаходиться під постійним наглядом правоохоронців.

Вже на початку поточного року стало зрозуміло, що місто маючи величезний дефіцит бюджету, не має жодної збалансованої та викладеної на папері реформи будь-якої міської галузі.

Не вміючи сприймати інші точки зору, Олексій Цибко психологічно подавляв кожного керівника чи депутата, який намагався йому суперечить. Ситуація настільки була нагніченою, що його відставка прогнозувалась майже кожною політичною силою, але мало хто прогнозував коли саме розпочнуться консультації.

Каталізатором запуску вже незворотного процесу стали погрози одним із радників міського голови фізичною розправою опозиційним активісткам Наталії Дяченко та Ларисі Ратійовій.
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Город и горожане | Теги: місто | Рейтинг: 0.0/0
редакцияVL Tregubov © 2018
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.