Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2016 » Февраль » 22 » За ініціативи Івана Далібожака Черкаська обласна рада звернулася до кабміну по питанню СМЧ 14
10:00
За ініціативи Івана Далібожака Черкаська обласна рада звернулася до кабміну по питанню СМЧ 14
Черкаська обласна рада
 
На сесії Черкаської обласної ради, яка відбулася 19 лютого 2016р., депутати схвалили текст звернення до Кабінету Міністрів України щодо функціонування Державного закладу «Спеціалізована медико – санітарна частина №14» Міністерства охорони здоров’я України у Смілі.
 
Звернення
депутатів Черкаської обласної ради
до Кабінету Міністрів України щодо функціонування Державного
закладу «Спеціалізована медико – санітарна частина №14»
Міністерства охорони здоров’я України у м. Сміла Черкаської області

 
Ми, депутати Черкаської обласної ради, звертаємось з проханням розглянути питання щодо функціонування Державного закладу «Спеціалізована медико – санітарна частина №14» Міністерства охорони здоров’я України у м. Сміла Черкаської області.

ДЗ «СМСЧ №14» МОЗ України має зручне географічне розташування в межах міста, області та всієї України.

Стаціонар забезпечений всім необхідним для комфортного перебування хворих. Заклад має потужну базу в урологічному, фізіотерапевтичному, діагностичному та клініко–діагностичному напрямках, сучасно укомплектований операційний блок. В установі працюють висококваліфіковані спеціалісти.

Проте, на сьогодні питання функціонування медичного закладу не вирішено. Відповідно до змін, внесених до Бюджетного кодексу України та Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік», спеціалізовані медико-санітарні частини було вилучено із переліку видатків на охорону здоров’я з Державного бюджету України та передано на утримання місцевих бюджетів з відповідним фінансовим забезпеченням їх діяльності за рахунок медичної субвенції. Паралельно у медичних закладах області вживаються заходи щодо поетапного приведення ліжкового фонду у відповідність до затверджених Кабінетом Міністрів України нормативів, тобто до їх скорочення.

Враховуючи зазначені обставини, функціонування державного закладу «Спеціалізована медико – санітарна частина №14» Міністерства охорони здоров’я України у м. Сміла може припинитись.

Водночас необхідність розв’язання проблем реабілітації учасників АТО нині є одним з найбільш значущих питань, яке виноситься на порядок денний засідань урядових комітетів і громадських організацій. Завдання, які має вирішувати реабілітаційна медицина, не закінчаться з останнім пострілом на війні чи з останнім виписаним з госпіталю солдатом. Це проблема найближчих десятиліть. На сьогодні в збройному конфлікті на Сході України беруть участь близько 50 тис. українських солдатів, причому за останній час значно побільшало тих, хто повертається додому інвалідами не тільки у фізичному, а й у психологічному плані. Психологи зазначають, що реабілітація має важливе значення не тільки для самих вояків, а й для всього суспільства.

З метою раціонального використання наявних ресурсів сфери охорони здоров’я та вирішення загальнодержавної проблеми реабілітації воїнів АТО державний заклад «Спеціалізована медико – санітарна частина №14» у м. Сміла пропонуємо залишити у сфері управління Міністерства охорони здоров’я України та створити на його базі реабілітаційний центр або військовий госпіталь для учасників АТО та членів сімей загиблих.
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Власть | Теги: власть | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 2
2  
В медсанчастини є найбільший шанс стати реабілітаційним центром для учасників АТО та їх сімей із залученням невеликих коштів для переоснащення відділень, та створення на базі фізіотерапевтичного відділення потужного реабілітаційного відділення.

1  
Дякуємо Івану Степановичу! Як би всі так переживали за долю нашого міста!

Имя *:
Email *:
Код *:

редакцияVL Tregubov © 2018
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.