Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2013 » Апрель » 3 » Зелений туризм Смілянщини був представлений на Берлінській Всесвітній виставці туризму
17:36
Зелений туризм Смілянщини був представлений на Берлінській Всесвітній виставці туризму

експерт
23-28 лютого в Берліні відбулася Всесвітня виставка туризму ІТВ, у рамках якого ряд країн світу представили власну туристичну продукцію, розповів «Сміляночці» експерт туристичної галузі нашого краю, голова Смілянського районного осередку Спілки сільського зеленого туризму України Сергій Тимофієв. Описуючи масштаби Берлінської виставки, він навів приклад Київського Експоцентру, який влаштовує подібні виставки Всеукраїнського рівня, та відзначив, що виставка у Берліні була у 80 разів більша.

До представлення туристичного продукту України долучився й Єдиний центр туристичної інформації міста Черкаси. Він був створений при Черкаському міськвиконкомі та акумулює всю інформацію, яка стосується туризму в Черкасах – краєзнавчого, архітектурного, зеленого тощо. Уся ця робота виконується з метою надання найбільш повної інформації туристам, які приїжджають до Черкас.  

Смілянський районний осередок Спілки сільського зеленого туризму активно співпрацює з Єдиним центром туристичної інформації міста Черкаси, який на чолі зі своїм директором Світланою Ноухацькою готувався до Берлінської туристичної події майже півроку. Тож на Всесвітній виставці були презентовані всі види туризму Черкащини – краєзнавчий, історичний, архітектурний, зелений тощо.

Сергій Тимофієв повідомив, що на Всесвітній виставці туризму ІТВ був представлений і зелений туризм Смілянщини. На жаль, інші туристичні об’єкти нашого краю презентовані не були, оскільки жоден із них не пройшов сертифікацію. Цікаво також, що в ході виставки українські представники дарували відвідувачам цукерки із національною жовто-блакитною символікою, які були спеціально виготовлені фірмою «Меркурій».

 відбулася Всесвітня виставка туризму ІТВ

 відбулася Всесвітня виставка туризму ІТВ

 відбулася Всесвітня виставка туризму ІТВ

 відбулася Всесвітня виставка туризму ІТВ

 відбулася Всесвітня виставка туризму ІТВ
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Туризм | Теги: туризм | Рейтинг: 0.0/0
редакцияVL Tregubov © 2019
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.