Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2015 » Ноябрь » 2 » Звернення до прокуратури відтепер можуть подаватися за допомогою мережі Інтернет або по телефону
18:23
Звернення до прокуратури відтепер можуть подаватися за допомогою мережі Інтернет або по телефону
прокуратура
 
28 жовтня цього року набрали чинності зміни до Закону України «Про звернення громадян», що передбачають право громадян звертатись до органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, об’єднань громадян або посадових осіб, до повноважень яких належить вирішення відповідних питань, з усними зверненнями на особистому прийомі або за допомогою засобів телефонного зв’язку через визначені контактні центри, телефонні "гарячі лінії", про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

Крім цього, змінами передбачено, що письмове звернення надсилається поштою або передається громадянином до відповідного органу, установи особисто чи через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства.

Письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення).

Слід мати на увазі, що у письмовому зверненні, у тому числі в електронному, має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, який звертається, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Згідно із вимогами Закону письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати.

В електронному зверненні також має бути зазначена електронна поштова адреса або відомості про інші засоби зв’язку із заявником.

Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявнику з відповідними роз’ясненнями.

З метою належного виконання вимог Закону України «Про звернення громадян» для роботи з електронними зверненнями у прокуратурі Черкаської області визначено електронну адресу для отримання зазначених звернень - zvern@cpr.ck.ua та телефон для отримання (реєстрації) усних звернень - (0472)31-34-10.
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Закон/Происшествия | Теги: закон | Рейтинг: 0.0/0
редакцияVL Tregubov © 2019
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.