Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2016 » Март » 4 » Звернення Олексія Цибка до громади
09:44
Звернення Олексія Цибка до громади
Олексій Цибко
 
 
Шановна громада!

В жовтні минулого року я отримав довіру мешканців нашого міста на виборах та був обраний міським головою. На вибори йшов під зрозумілими гаслами, що і забезпечило мені вашу підтримку.

Я не кривив душею, обіцяючи вам, шановні земляки, реальні кардинальні зміни. І з першого дня поставив собі за мету добитися цих змін, щоб не було соромно зустрічатися з вами на вулицях нашого рідного міста щодня.

Ознайомившись із станом справ у місті, я зрозумів, що проблем насправді набагато більше і вони набагато серйозніші, ніж я уявляв собі до цього. Однак ні мене, ні мою команду це не злякало.

Одним з перших кроків нашої команди було наведення порядку у комунально-житловому господарстві. Робота комунальних структур потребувала негайних змін — необхідно було модернізувати всю систему ЖКГ, що потребувало оновлення управління практично всіх підприємств комунальної власності. Проблема полягала ще й в тому, що в роботі цих структур була досить велика корупційна складова. Тому мною було прийнято рішення про проведення незалежного аудиту всього комунального господарства, для чого залучалась профільна фахова фірма з м. Харкова. Зокрема, під цю дію підпадала «Смілатеплокомуненерго», якою керує міський депутат Володимир Прус. Так само багато питань виникало до керівництва міського сміттєзвалища (керівник Наталя Дяченко), на якому велись незрозумілі оборудки.

Звичайно такі кроки не могли знайти підтримки у міських депутатів, значна частина яких давно керувала комунальними підприємствами і була, очевидно, учасниками багатьох незрозумілих дій та депутатів, які опосередковано впливали і мали свій інтерес з роботи цих та інших комунальних підприємств.

До мене звернулись батьки школярів з проханням надати їхнім дітям можливість додатково займатися. Оскільки це приміщення попередня влада здала в оренду телекомпанії «Сміла ТВ», я одразу знайшов рішення. Телекомпанії, як компроміс, було запропоновано інше приміщення. Однак «Сміла TV» не захотіла звільніти шкільні приміщення і у відповідь стала фабрикувати пасквілі проти нової влади та особисто міського голови.

До мене неодноразово звертались безпосередньо окремі депутати та посланці від корупціонерів з пропозицією домовитись і отримувати свій відсоток від експлуатації комунікального господарства міста.

Я на такі пропозиції не приставав. Більше того, прискорив діяльність щодо викорінення корупційних схем із життя міста.

Поряд з цим намагався знайти однодумців в питаннях покращення стану справ у нашій Смілі. Так, разом з місцевими перевізниками ми узгодили рішення щодо безкоштовного перевезення пільговиків. Домовились про спільну роботу щодо ремонту міських доріг.

Були і інші починання …

Такий радикальний підхід щодо оновлення стану справ у місті не сподобалось багатьом міським депутатам. І фактично проти мене і моєї команди сформувалась «бригада» з місцевих корупціонерів, які поставили за мету змістити мене з посади.

Після цілеспрямованої акції публічної дискредитації міського голови через місцеве телебачення, створення у соціальних мережах фейкових сайтів з явно не місцевим наповненням, сьогодні була проведена вміло підготовлена дія депутатським корпусом із залученням черкаських сил політичного мародерства щодо змішення мене з посади. За це проголосували 28 міських депутатів із 36 присутніх.

Те, що таке голосування є результатом змови, свідчить досить простий факт — після завершення голосування вся ця компанія направилась в ресторан «ХХХХХХ», де і святкувала свою перемогу.

Шановні земляки!

Пропонуючи вам голосувати за моє обрання міським головою, я розумів, що потрібно буде боротися за правду і Майданну гідність нашої громади. Розумів, що корупція не зникає за один день. Розумів, що в цій боротьбі не може бути компромісів.

На те, що корупціонери і ті, хто за ними стоїть, так швидко об’єднаються і почнуть наступ, скажу чесно, не очікував. Мабуть, в цьому моя помилка.

Однак здаватися я не збираюся.

Я буду відстоювати свою позицію всіма доступними способами.

Насамперед, я звертаюся до вас, моїх виборців. Не будьте байдужими. Якщо ви хочете, щоб в нашому місті, в нішій країні були зміни на краще — дійте. Ми з вами сьогодні маємо вимагати перевірки правоохоронними органами правомірності дій міської ради. Ми маємо наполягати на необхідності переобрання міської ради.

Тільки разом ми зможемо змінити наше життя. Тільки разом ми можемо перемогти.

Ваш міський голова
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Город и горожане | Теги: місто | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 24
24  
Андрій
Деякі депутати і ремонтують власними силами,але нажаль вмежах округу та своїх можливостей.

23  
А може хай дипутати вийдуть та поремонтують дороги, або побудують хліб завод, і лекторат собі добавлять.

22  
Ірина більшість депутатів комуністи і регіонали, а про які суди Ви кажите, тільки люди можуть дати оцінку, але завжди в них ніхто не питає.

21  
Впізнаю свою країну! Кравчука-геть! Кучму-геть!.Ющенко-геть! Януковича-ГЕЕЕТЬ! і на нинішнього гаранта вже гетькают.
Так і в міському масштабі.Колесника-геть! Вадика-геть! Регбіста-геть! Хто наступний на геть?

20  
Это по ходу уже родственнички подтянулись! Жрать же за что то нужно!!!Хапонуть ниче не успели теперь бесятся!)))

19  
Проблема в тому що виборці що віддали за нього голос почуваються обдуреними( по типу не за того віддали голос, а визнати цього не хочуть)

18  
ему просто не дали накрасть вот и кобениться! какие юридический анализ, ты не легитимный, иди в регби играй!!!!!!

17  
А что на камеру говорить уже разучился клоун позорный, читать научись. Какой с него мер трепло последнее!! Ты проиграл смирись и уйди, пока тебя оттуда не вынесли!!!

16  
Шановні захисники мера ви хоч раз були на сесії міської ради,чи на прийомі у "екс"керманича міста,отож бо ви володієте поверхневою ситуацією.

15  
Анна.Ви хоч дійсно жінка?Таке написали я аж сльозу пустив,бідниц Льошечка, бо дурний)

14  
Алексей, я и моя семья поддерживают вас и будут поддерживать! Вы адекватный серьезный человек,а то что вы не смогли угодить пузачам смелянским,так это ихние проблемы. Вы работаете согласно законодательства Украины. То,что Примак построил из себя великого знатока юр.наук это смешно, он себя в Киеве показывал уже,когда в телестудии разбирались за убитого молодого милиционера,тогда вся Украина видела его юр.способности с переферийным совдеповским душком! Вы отважный,сильный,образованный человек знающий себе цену! Не сдавайтесь!!!!! Мы с вами!!!!!!!!

13  
Люди, мне искренне вас жалко, что некие дяди навязывают вам свое мнение, с депутатского корпуса а вы как зайчики, увидели корешки на поле морковки и поскакали, а там всего лишь,корешки,а морковки нет!!! Что вы хотите от человека за 100 дней? Ейфелеву башню в центре вместо Ленина? Очнитесь,следуйте проверенным фактам а не выдумкам Дубинского и компани!

12  
На виборах можна електорат купити, обдурити, запугати, але рекета та сепаратизма хватило на 100 днів.

11  
Доверие - это скоропортящийся продукт. Доверие к Цибку очень быстро перешло в недоверие. Можно говорить слова, которые близки выборцам, но дела еще никто не отменял. А поступки Цибка и его дела далеки от обещаний и того, что от него ожидали смеляне.

10  
Дорогий міський голова! Як ви там на сесііі кричали: "Ублюдки" не закінчивши сесію до кінця, не маючи поваги до людей щоб іх дослухати, перебивали і щось там доказували в свій захист! Так что вали ты УБЛЮДОК со Смелы!!!

9  
Я думаю, ЩО ВЗМОЗІ!!!)))

8  
То братків і треба гати з майдану.Подивимось чи взмозі ми відстояти своє місто і майбутьнє!

7  
Навіщо людей вводити в оману? Що, всі 28 депутатів корупціонери? Чи вони всі 28- члени партії регіонів? Якщо хтось корупціонер, подавайте в суд! І взагалі, треба мати мужність приймати закон як він є, якщо не згоден, звертайся в компетентні органи, які займаються розслідуванням і т.п. А не маніпулювати людьми, збирати на площі і тиснути! Я наприклад на майдан в суботу не піду, боюсь провокацій, чула вже знов наганяють "братків".

6  
Олексій Цибко, годі брехати! Не дупутати, а ви з "командою" прийшли в наше місто "деребанить" и "отжимать". На брехні в рай не заїдешь!

5  
Міський голова, коли ліфти включать? Ходим пішки по вині твоїх безмозглих горе-керівників!!!

4  
Коли вже прощальний текст опублікують(

3  
Іди уже з нашого міста по далі. Об"єдналися ЛЮДИ!!!! Шоб тебе і твоїх баньдюків не було в нашому місті!

2  
Поклич людей на майдан і побачиш хто за тебе вийде, а хто з а депутатів, і ми побачимо ваший електорат, а ви депутатський)

1  
За це проголосували 28 міських депутатів із 36 присутніх...
ПРИСУТНІХ БУЛО 31!

Имя *:
Email *:
Код *:

редакцияVL Tregubov © 2018
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.