Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » 2016 » Февраль » 2 » Звіт Смілянської міжрайонної прокуратури по протидії адміністративним корупційним проявам протягом 2015 року
14:20
Звіт Смілянської міжрайонної прокуратури по протидії адміністративним корупційним проявам протягом 2015 року
прокуратура

Корупційні правопорушення становлять небезпеку державі, завдають значної шкоди правопорядку, уповільнюють розвиток демократичних інститутів суспільства. Протягом 2015 року Смілянська міжрайонна прокуратура використовуючи свої повноваження, згідно Закону України «Про прокуратуру» та Законом України «Про запобігання корупції» вживала низку організаційно-практичних заходів для запобігання та протидії корупційним та пов'язаних із корупцією правопорушенням на території міста Сміли та Смілянського району.

Найбільш ефективним координаційним заходом залишаються координаційні наради, завдяки можливості спільного обговорення проблемних питань та прийняття заходів для їх подолання.

Так, упродовж 2015 року при Смілянському міжрайонному прокуророві проведено 2 координаційні наради з питань протидії організованої злочинності та корупції.

Протягом 2015 року Смілянською міжрайонною прокуратурою виявлено вчинення посадовими особами адміністративних корупційних правопорушень, про що складено чотири протоколи про вчинення адміністративного корупційного правопорушення, а саме за ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення – неподання декларації про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру протягом року з дня звільнення, та ч. 1 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме як порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

У зв’язку з чим, Смілянська місцева прокуратура звертається до громадськості, органів влади та місцевого самоврядування щодо повідомлення прокуратури та підрозділу поліції про відомі факти корупційного характеру, зловживання тощо.

У прокуратурі діє гаряча лінія, також звернення приймаються в електронній формі.

Керівник Смілянської місцевої прокуратури
О.Курбет
Если вы нашли грамматическую ошибку, пожалуйста, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter чтобы сообщить про это нам.

Поделись новостью с друзьями

Читать еще новости:
Категория: Закон/Происшествия | Теги: закон | Рейтинг: 5.0/1
редакцияVL Tregubov © 2019
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.