Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » Статьи » Горячие темы » местные выборы 2010

Уточнення попереднього списку виборців
11:43 | 17.10.2010

З 18 жовтня з попередніми списками виборців можна ознайомитись у приміщенні дільничної виборчої комісії. Виявивши неточності, кожен виборець має право звернутися до дільничної виборчої комісії або безпосередньо до відділу ведення Державного реєстру виборців із заявою про уточнення даних.

До відділу ведення реєстру виборців повинні звернутись громадяни, які голосуватимуть вперше. Крім того, перевірити свої дані у списках виборців повинні ті особи, які не голосували з 2007 року, але мають бажання проголосувати на чергових місцевих виборах цього року. Громадянам, які ставали на консульський облік у відомчих установах МЗС чи проходили строкову військову службу та звільнились після виборів Президента України 2010 року також необхідно перевірити достовірність своїх персональних даних у реєстрі виборців.

Необхідно також наголосити, що під час проведення виборів Президента України 2010 року виборці мали право змінювати свою виборчу адресу незалежно від реєстрації їх місця проживання. При проведенні виборів депутатів до місцевих рад та сільських, селищних, міських голів таке правило не діятиме. А тому прохання до виборців, які за заявами змінювали виборчу адресу, звернутися до відділу ведення Реєстру виборців. При собі потрібно мати документи, які посвідчують належність виборця до відповідної територіальної громади, яка визначається місцем проживання на її території згідно із Законом України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні».

У відповідності  до закону усі заяви від виборців, подані після
27 жовтня, залишаться без розгляду. Таким чином, ми просимо заздалегідь звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців для уточнення та перевірки своїх персональних даних.

Після проведення процедури уточнення попереднього списку виборців відділ ведення Державного реєстру 26 жовтня 2010 року виготовляє уточнені списки виборців і передає територіальній виборчій комісії.

Адреса відділу: вул.Леніна, 37, к.6 (І поверх), тел.4-43-25

 

Начальник відділу

ведення Державного реєстру виборців

Хоменко О.В.


Поделись новостью с друзьямиЧитать еще новости:
Категория: местные выборы 2010 | Добавил: Спартанец (17.10.2010)
| Теги: выборы 2010 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
редакцияVL Tregubov © 2018
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.