Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » Статьи » Горячие темы » выборы 2012

Чому по Смілянському округу не зняли кандидата від об’єднаної опозиції "За Батьківщину" або "Удару" ?
23:32 | 21.10.2012

Як повідомляла "Сміляночка" раніше політична партія "Удар" та об’єднана опозиція "За Батьківщину" провели спільні заходи, метою яких було об’єднання зусиль на виборах у тих мажоритарних округах, де є високі шанси для перемоги кандидата від Партії регіонів. Принципи співпраці  «Удару» та «Батьківщини» полягали у тому, що із двох кандидатів, менш рейтинговий мав поступитися більш рейтинговому, знявши свою кандидатуру. Проведення такої процедури було необхідним для перемоги демократичних сил і створення у Верховній Раді демократичної більшості. На минулому тижні лідер партії "Удар" Віталій Кличко, зняв 26 своїх кандидатів в народні депутати на користь об’єднаної опозиції. Ще шість кандидатів зняли свої кандидатури на користь опозиційно налаштованих самовисуванців.  Наступного дня це зробила і об’єднана опозиція  "За Батьківщину", яка під час свого з'їзду відкликала 26 кандидатів на користь "УДАРу" і одного - на користь самовисуванця.

Питання про зняття кандидата від ВО "Свобода" чи "Удару" активно обговорювалося і в Смілі, де від об’єднаної опозиції "За Батьківщину" йде свободівець Сергій Рудик, а від "Удару" - колишній міський голова Андрій Колесник. Як повідомляли перед цим обидва кандидати в депутати вони активно вели переговори і були готовими зняти свої кандидатури в разі потреби. Проте, якщо переговори й велися на місцевому рівні, то на переговорах між "Ударом" та об’єднаної опозицією на всеукраїнському рівні за Смілянський мажоритарний округ № 198 мови не йшло зовсім.

"Сміляночка" припускає три різноманітні версії та здогадки чому ж у Смілі не було проведено об’єднання, та чому не спрацювала домовленість між місцевими кандидатами.

За однією із версій обидва кандидати як Сергій Рудик так і Андрій Колесник не мають достатнього рейтингу для перемоги на виборах. В такому разі зняття не змінить ситуацію в окрузі й потреба знімати того чи іншого кандидата автоматично відпала. 

Наступною версією є те, що в обох кандидатів під час проведення переговорів могли спрацювати лідерські амбіції і жоден із них незважаючи на попередні обіцянки і домовленості не захотів поступитися місцем іншому.

Третя ж версія є найцікавішою. При її розгляді треба згадати те, що кандидат від об’єднаної опозиції "За Батьківщину", представник ВО "Свобода" Сергій Рудик у свій час працював у Київській міській раді при колишньому міському голові Києва Леоніду Черновецьому, а Віталій Кличко у той же час був депутатом Київради. Між Віталієм Кличком та командою Черновецького часто виникали непорозуміння і Кличко нині міг просто не погодитися вести переговори зі своїм тодішнім опонентом про можливість зняття кандидатурі свого мажоритарника.


Поделись новостью с друзьямиЧитать еще новости:
Категория: выборы 2012 | Добавил: Neo (21.10.2012)
| Теги: выборы 2012 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
редакцияVL Tregubov © 2018
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.