Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » Статьи » Горячие темы » выборы 2012

Олексій Давиденко на дебатах:"У місцевій раді представником залізничників є тільки я"
12:22 | 23.10.2012

Публічні дебати між кандидатами у депутати по нашому мажоритарному округу відбулися у Смілі 21 жовтня. Шкода, що завітали на них лише Сергій Таран ("Собор"), Андрій Колесник ("Удар") і сам господар заходу - Одексій Давиденко, але і їм було про що поспілкуватися із виборцями. Інші кандидати проігнорували можливість зустрітися з виборцями та відповісти на хвилюючи, цікаві, а іноді й "колючі" запитання.
 

Першим як і годиться виступив організатор заходу Олексій Григорович Давиденко. Коротко розповів він про свою автобіографію та завдання з якими йде до Верховної Ради.

- Сміла - місто залізничників. У місцевій раді представником залізничників є тільки я. Надходження в бюджет від діяльності підприємств залізниці та підприємств, які працюють із залізницею, це таке як наше (НВП "Дак-Електропром") та СЕМЗ складає 57%. Зрозуміло, що якщо ці підприємства працювати не будуть у Смілі нічого не залишиться. Моя позиція як кандидата у депутати - це збереження та створення робочих місць, розвиток виробництва на Смілянщині. Все місто функціонує тільки завдяки людям, які працюють, створюють робочі місця, сплачують податки. Від цього залежить утримання соціальної сфери. Завдання депутата Верховної Ради - це створення об’єктивних законів, які будуть працювати для народу, для суспільства. Є надія в тому, що із 225 депутатів-мажоритарників можливо 100 чи 200 будуть мати такі ж погляди, як я, з якими ми зможемо створити свою фракцію та впливати на ситуацію в країні. При зустрічах мені найчастіше задають таке запитання: "Якщо я потраплю у цю вовчу зграю, то буду змушений вити з ними по-вовчому". Я відповідаю і сподіваюся, що якщо стану вожаком цієї вовчої зграї, то вони будуть вить під мене, а не я під них.

Олексій Давиденко, слова якого зал підтримав гучними оплесками, запропонував смілянам передавати до секретаріату записки зі своїми запитаннями.

- Багато зупинятися на тому, що зараз відбувається у Смілі і в нашій державі, я думаю ми не будемо, адже ми всі і так знаємо, що тут відбувається, - сказав О. Давиденко  та відразу перейшов до запитань, які надходили до нього із залу.

Перше питання стосувалося української мови та російськомовного населення. "Ви добре розмовляєте українською мовою, а що робити нам російськомовним?" На що кандидат у депутати відповів, що кожен може розмовляти мовою, якою уміє, але повинен паралельно вивчати українську і як яскравий приклад того привів колишнього мера та кандидата в депутати Андрія Колесника, який народився в Магадані, навчався в Ризі, але добре володіє як українською так і російською.

Наступне питання стосувалося причетності Віктора Тимошенка до розвалу цукрового заводу.

- Не знаю причетний він чи ні, але коли працював цукровий комбінат у Смілі і цукровий комбінат у Кам'янці наше підприємство ремонтувало більше тисячі одиниць техніки на ці два заводи. Зараз ви бачите заводи стоять, відповідно у них роботи немає і у нас роботи немає. Треба обирати тих людей до Верховної Ради, які будуть створювати робочі місця і робити так, щоб всі заводи у нас працювали, - відповів О. Давиденко.

Цікавилися сміляни і тим чи поїде Олексі Давиденко із Сміли, коли стане депутатом Верховної Ради.


- Нікуди я не поїду. Було б у мене бажання я б вже давно це зробив. По роботі мені до Києва потрібно сьогодні їздити по три-чотири рази. По цим дорогам я тільки машину б’ю. Я краще зроблю гарну дорогу, знайду способи як примусити нашу владу віднайти кошти на ремонт доріг не тільки із Сміли на Київ, а й по всьому нашому округу, - пообіцяв О. Давиденко.

Цікавило людей і те як Олексій Григорович ставиться до кандидатів у депутати І. Савченка, А. Семиноги,  В. Тимошенка та В. Решетняка, одні з яких за словами виборців є зрадниками, а інші закамуфльованими регіоналами. Багатьох турбувало питання гарантії створення та збереження робочих місць у Смілі.


- Гарантії - це ми з Вами. Я сподіваюся, що якщо 29 жовтня до нас на підприємство прийде комісія із перевіркою, то весь трудовий колектив буде з ними розмовляти, а не я один. Оце і вся гарантія того, що ми відіб'ємся і змусимо таку систему працювати так як потрібно нашому суспільству. Вони повинні на нас працювати, а не ми повинні виконувати їх забаганки, - прокоментував кандидат у депутати. 

Голова батьківського комітету спеціалізованої загальноосвітньої школи (колишня ЗОШ №8) подякувала О. Г. Давиденку за виділення матеріальної допомоги на потреби навчального закладу та закликала смілян голосувати саме за цього кандидата, який йде на зустріч людям та готовий працювати на користь міста.

Олексій Григорович розповів, що спеціалізована школа не єдиний навчальний заклад, який звертається до нього за допомогою. Допомоги у кандидата в депутати у вирішенні проблем просять навчальні заклади Камянського району, Черкаського району, Смілянського районів.

- Кошти на вирішення проблем навчальних закладів є, їх просто потрібно менше красти, - прокоментував ситуацію О. Г. Давиденко та коротко повідомив про те, як він відреагував на звернення кожного навчального закладу.

- Чому ви не об'єдналися в об'єднану опозицію не на всеукраїнському рівні, а тут у Смілі, щоб не розривати голоси один від одного, - запитав якийсь чоловік із залу на що кандидат у депутати відповів приказкою, - в нас на одного українця - три гетьмани.


Поделись новостью с друзьямиЧитать еще новости:
Категория: выборы 2012 | Добавил: Neo (23.10.2012)
| Теги: выборы 2012 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
редакцияVL Tregubov © 2018
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.