Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » Статьи » Новости » Библиотека

Читачів смілянських бібліотек очікує приємна несподіванка
19:25 | 07.12.2012

Нещодавно фонд смілянських бібліотек поповнився новими книгами. Ці друковані видання надійшли до міських книгозбірень за рахунок реалізації постійно діючої державної програми «Українська книга», згідно якої передбачені у 2012р 20 мільйонів гривень на поповнення фонду бібліотек України. До програми включені кілька категорій книжкових видань: література для дітей та юнацтва; твори класиків української літератури; твори лауреатів Національної премії ім. Т.Г. Шевченка; науково-популярна література; довідкові та інформаційні видання; література мовами національних меншин України.

Загалом смілянські бібліотеки отримали 513  книг на загальну суму трохи більше 20 тисяч гривень. Усі видання відзначаються високою поліграфічною якістю. Отримані книги не є остаточним надходженням: в цьому році міські бібліотеки очікують на подальше поповнення свого книжкового фонду.

З приводу нових книг «Сміляночка» поспілкувалася із завідувачем бібліотеки-філії № 2 Надією Іванівною Радченко. У коментарі про літературу, яка надійшла до філії № 2, вона зазначила:

– Ми отримали 62 примірники книг, з яких майже всі видані в 2012 році та мають покращене поліграфічне та естетичне оформлення. Якщо говорити про тематику цих видань, то особливо значна їх кількість має науково-популярний історичний зміст та присвячена сторінкам українського минулого. Зокрема, до бібліотеки надійшли такі праці, як «Битва під Конотопом», «Чорна рада», «Походи Богдана Хмельницького», «Дем’ян Многогрішний», «Тиміш та Юрій Хмельницький». Багато також художньої літератури. Наприклад, ми отримали 3 книги Ліни Костенко, що містять як нові поезії авторки, так і неопубліковані вірші минулих років. Крім цього, до бібліотеки-філії № 2 надійшли фантастичні твори (серед них 9 романів Марини і Сергія Дяченків), а також ряд дитячих книг, довідники, літературознавчі дослідження. Гадаю, що кожне з цих видань обов’язково знайде свого читача, – висловила сподівання бібліотекар.


Поделись новостью с друзьямиЧитать еще новости:
Категория: Библиотека | Добавил: Neo (07.12.2012)
| Теги: библиотека | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
редакцияVL Tregubov © 2018
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.