Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » Статьи » Новости » Интервью

Ольга Нікітченко: «Ми повинні попередити аварійні ситуації на проблемному відрізку дороги в мікрорайоні РПЗ»
19:08 | 23.01.2013

Вчора стало відомо, що на проблемній ділянці дороги біля радіо-приладного заводу сталося чергове ДТП, внаслідок якого на пішохідному переході біля будинку по вулиці Мазура, 22 автомобілем була збита людина. Зауважимо, що відрізок дороги від світлофору в районі Сільгосптехніки до повороту на медсанчастину, постійно потрапляє до уваги: то з приводу його освітлення в темний час доби, то з приводу високого рівня аварійності, то з приводу руху пішоходів з одного боку дороги на інший. Задля того, щоб обговорити проблематику цієї ділянки дороги в мікрорайоні РПЗ ми звернулися до депутата Смілянської міської ради від цього округу Ольги Петрівни Нікітченко.

– Ольго Петрівно, ділянка дороги в мікрорайоні РПЗ, на якій вчора сталася аварія, викликає серйозне занепокоєння. Як на це реагують місцеві мешканці?


– Так, вчора я сама бачила наслідки аварії, що трапилася на пішохідному переході біля будинку по вулиці Мазура, 22: на узбіччі дороги лежав чоловік похилого віку, якому кілька осіб надавали медичну допомогу, безпосередньо на дорозі стояли дві машини із увімкненими аварійними сигналами. Хочу сказати, що нещасні випадки подібного характеру на цьому пішохідному переході відбуваються як мінімум раз на півроку, я вже не кажу про ДТП без участі пішоходів. До мене, як до депутата, вже не раз зверталися люди, які просили звернути увагу на необхідність врегулювання аварійних ситуацій, які трапляються на цьому пішохідному переході. Важливо, що саме ним кожного ранку рухаються діти, які йдуть до школи № 11.

– У чому, на Вашу думку, полягають основні причини високого рівня аварійності на цьому відрізку дороги?


– Таких причин декілька. Від світлофору біля Сільгосптехніки до повороту на медсанчастину на дорозі передбачені 4 пішохідні переходи, при цьому за четвертим переходом, одразу після повороту, знаходиться ще один. Абсолютно всі ці переходи позначені відповідними дорожніми знаками, але видиму розмітку мають лише два: навпроти магазину «Універсам» та біля будинку по вулиці Мазура, 22. Звичайно, проблема належної розмітки надзвичайно актуальна, але, крім цього, я багато разів була свідком того, як водії, піддаючись бажанню вільного руху широкою дорогою, спускаючись з мосту та їдучи в напрямку мікрорайону «Богдана», свідомо ігнорують усі пішохідні переходи: не зупиняються та не пропускають пішоходів у визначених для цього місцях. Думаю, що можна зрозуміти тих пішоходів, які бояться виходити на перехід, тому що, якщо одна машина їх пропустить, то ще не факт, чи пропустить наступна. При цьому, звичайно, я зрозумію й водіїв: окремі пішоходи починають рухатися переходом тоді, коли машина знаходиться фактично одним колесом вже на переході, а в зимових умовах ожеледиці різко зупинитися водій просто не має змоги.

– Відомо, що, крім пішохідного переходу біля будинку по вулиці Мазура, 22, на цій же ділянці дороги існує ще один досить проблемний перехід.

– Так, особливу увагу звертає на себе й пішохідний перехід біля «Універсаму». Зупиняючись біля магазину, водії залишають свої автомобілі безпосередньо на проїжджій частині, при чому прямо на пішохідному переході або за кілька сантиметрів до нього. Ситуація ускладнюється тим, що автомобілі, а нерідко це доволі габаритні транспортні засоби, стоять з обох сторін переходу, тому пішохода, який вже почав рухатися ним, водій, який їде в напрямку радіо-приладного заводу, просто не має змоги побачити, особливо в дощову чи туманну погоду або в темний період доби.

– Які кроки Ви вважаєте найбільш доцільними для вирішення цього актуального питання?


– Передусім потрібно, щоб на цю проблемну ділянку дороги звернули увагу працівники ДАІ. Вони могли б проводити тут регулярні рейди та інспектувати як водіїв, так і пішоходів. Також я особисто, як депутат, знову підніматиму питання про необхідність перенесення недіючого нині світлофору, розташованого перед поворотом на медсанчастину, на найбільш проблемний відрізок дороги – до будинку по Мазура, 22. Звичайно, хочу також закликати водіїв та пішоходів суворо дотримуватись усіх правил дорожнього руху. Таким чином нам, можливо, вдасться принаймні попередити випадки, побідні до того, що відбувся вчора.


 ДТП, внаслідок якого на 
пішохідному переході біля будинку по вулиці Мазура, 22 автомобілем була 
збита людина.


ДТП, внаслідок якого на 
пішохідному переході біля будинку по вулиці Мазура, 22 автомобілем була 
збита людина.

Поделись новостью с друзьямиЧитать еще новости:
Категория: Интервью | Добавил: Neo (23.01.2013)
| Теги: интерью, криминал | Рейтинг: 2.7/3
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
редакцияVL Tregubov © 2018
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.