Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » Статьи » Новости » Культура

Грандіозний подарунок для бібліотеки
18:43 | 07.09.2012

До читального залу Смілянської міської бібліотеки ім. О. Журливої надійшла унікальна колекція книг в кількості 64 примірника. Випуск цих книг присвячений 20-й річниці Незалежності України, яка святкувалася минулого року та випущений за кошти державного бюджету на замовлення «Державного комітету теле- та радіомовлення України» за програмою «Українська книга 2011 року».

- Книги дуже гарні та унікальні за своїм змістом та інформацією, - розповідає завідувач відділенням читального залу бібліотеки Олена Нечипоренко. Вони надійшли із запізненням не до 20-ї річниці Незалежності України, а до 21-ї. З цієї нагоди ми вирішили презентувати унікальну серію книг, надіслану нам, громадськості міста, щоб люди знали, що в державі щось робиться для презентації України на міжнародній арені та й для своїх громадян, адже багато хто не знає скільки унікальних речей є в нашій країні та чим вона особлива.

Унікальність видань полягає насамперед у інформації, яка зібрана у книгах. По-перше, в книгах та альбомах розповідається про культурологічну спадщину України, різні універсальні словники поповнять бібліотечний запас та стануть в пригоді для студентів та учнів, а у виданнях про видатних особистостей України та їх творчість читачі зможуть знайти інформацію, якої немає у наявних у бібліотеці книгах. По-друге, дуже гарною є якість надісланих книг. Наприклад, альбоми, які розповідають про історико-культурні цінності нашої держави з глянцевими фотографіями на якісному папері та з твердими палітурками коштують від 200 до 400 гривень.

Як тільки книги отримали у читальному залі бібліотеки організували виставку-панораму для відвідувачів під назвою «Книжковий водограй». Цю саму виставку керівник ЦБС Ірина Огус та завідувач відділенням читального залу бібліотеки Олена Нечипоренко презентували депутатам міської ради перед початком сесійного засідання, яке відбулося 30 серпня.

Вартість 64 унікальних видань книг, що надійшли до читального залу, складає суму в 10 тисяч гривень.

Всього на центральну бібліотечну систему міста надійшло190 книг на 15 тисяч гривень, - розповіла керівник ЦБС Ірина Огус.

- До читального залу потрапили найкращі екземпляри книг, - продовжує розповідати Олена Нечипоренко, адже тут ми зберігаємо кожен єдиний екземпляр книг, який надходить до бібліотечної системи. Якщо надходить дві книги, то один залишається в читальному залі, а інший - віддається провідному філіалу бібліотеки чи відділу.

Така партія книг до бібліотеки надходить нечасто. З державного та обласного бюджету книги надходять в основному до ювілейних дат, державних свят та ювілейних річниць від днів народжень чи роковин смерті видатних особистостей України. В основному бібліотека поповнює свій книжковий фонд за власні спецкошти, з комерційних фондів та благодійних внесків, тому кількість книг, які можна придбати на ці гроші не така велика.

Читачам унікальна книжкова партія для перегляду та читання в межах читального залу бібліотеки стала доступною відразу після надходження книг до бібліотеки. Тож кожен бажаючий може ознайомитися з новими надходженнями книг вже сьогодні. 
Поделись новостью с друзьямиЧитать еще новости:
Категория: Культура | Добавил: Neo (07.09.2012)
| Теги: библиотека, культура | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:

редакцияVL Tregubov © 2018
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.