Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » Статьи » Новости » Черкасская область

Інтерв’ю із начальником управління МНС області
00:20 | 06.01.2011

Вікторе Михайловичу, проаналізуйте рік що минув, наскільки складним він був для служби?
У 2010 році основні зусилля Управління та його підрозділів на місцях були спрямовані на виконання вимог нормативно-правових актів щодо реалізації державної політики у сфері запобігання надзвичайним ситуаціям та забезпечення безпеки населення і територій.
За минулий період в Черкаській області виникло 4 надзвичайні ситуації, що на 20% менше ніж минулого року. Нашими підрозділами ліквідовано 2490 надзвичайних подій, що не класифіковані як надзвичайні ситуації. Нажаль на них загинуло 374 особи, травмовано 620 осіб.
Всього впродовж року мали місце 1433 пожежі на яких виявлено 99 загиблих. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року (948 пожеж, 104 загиблих) загальна кількість пожеж збільшилась на 51%, кількість загиблих зменшилась на 5%.
Залишалась напруженою ситуація і на водних об'єктах області. Вода забрала життя 88 громадян, з яких 6 діти. У порівнянні з відповідним періодом минулого року кількість загиблих збільшилась на 4%.
Значно зросла і кількість випадків виявлення застарілих боєприпасів, та вибухонебезпечних предметів. Всього зареєстровано 139 таких випадків. Піротехнічною групою вилучено та ліквідовано 2076 одиниць боєприпасів (605 артилерійських снарядів, 220 мін, 86 гранат, 4 авіабомби та 1161 одиниць інших боєприпасів).
Приємно зазначити, що жодна з надзвичайних ситуацій та подій не залишилась без відповідного реагування з нашого боку.
Однією із нагальних проблем для області є протипожежний захист сільської місцевості, що планується зробити в цьому напрямку?
Питанням пожежогасіння в сільській місцевості впродовж року управлінням було приділено значну увагу. Загалом, сьогодні в області вже функціонують 45 місцевих пожежних команд. Ця робота триває і ми продовжимо її і наступного року. В кінці минулого року було підписано розпорядження Голови Черкаської облдержадміністрації про створення місцевих пожежних команд в населених пунктах області в 2011-2015 роках.
Взагалі треба відмітити рівень взаємодії з Головним управлінням з питань надзвичайних ситуації облдержадміністрації. Спільними зусиллями ліквідуються наслідки надзвичайних ситуацій та подій, проводяться командно-штабні навчання, розгортання зведених загонів, виїзних колегій. Впродовж року із залученням керівництва облдержадміністрації, органів місцевого самоврядування та відповідних служб в сфері цивільного захисту населення проведено 4 командно-штабних навчання. Завдання, які ставилися перед особовим складом оперативно-рятувальної служби, були виконані в повному обсязі.
Наскільки сьогодні є розуміння проблем що стоять перед службою на рівні обласних органів влади?
Я вже сказав що прийняте спеціальне розпорядження Голови ОДА, що дозволить посилити рівень протипожежного захисту в сільській місцевості. Ще одним свідченням розуміння та професійного ставлення до існуючих проблем з боку обласних органів влади, стало прийняття обласною Радою «Програми забезпечення пожежної безпеки в області на 2011-2015 роки».
Впродовж року значна увага управління приділялась роботі з дітьми.
Так, це постійна і планомірна робота спрямована на навчання дітей правилам безпечної поведінки. У цьому напрямку вже багато напрацьованих традиційних заходів. Зупинюсь лише на деяких. У закладах освіти області проведені "Тижні знань безпеки життєдіяльності", етапи Всеукраїнських фестивалю дружин юних пожежників та збір-змагання "Школа безпеки". В районах області пройшли акції «Запобігти, врятувати, допомогти»
Що ще важливого відбулось в вашій діяльності? На чому ви б самі хотіли зробити акцент?
Впродовж 2010 року ми продовжили роботу в напрямку розвитку та покращення матеріально-технічної бази наших підрозділів та недопущенню випадків відмови в роботі пожежно-рятувальної техніки під час ліквідації пожеж і надзвичайних ситуацій. В кожному підрозділі області було проведено значний обсяг ремонтних робіт. Практично більше 60% будівель та приміщень наших підрозділів приведено до належного стану та вимог часу.
Особлива увага управління була приділена боєздатності аварійно-рятувального загону спеціального призначення. На базі якого створені та забезпечені всім необхідним обладнанням піротехнічна група, відділення рятувальних водолазних робіт, а також радіаційного, хімічного та біологічного захисту.
Необхідно відмітити також високий рівень ділових стосунків з Академією пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля. Особовий склад Академії залучається до проведення практичних навчань, гасіння пожеж, проведення профілактичної роботи в школах та є дієвим резервом при ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та подій, які виникають на території області.
Постійно проводяться заходи по вирішенню соціально-побутових проблем персоналу. 530 ветеранам та пенсіонерам пожежно-рятувальної служби Черкаської області була надана різноманітна допомога на загальну суму 52 тисячі гривень. 37-ти працівникам системи МНС, які на даний час мають обмежений стан здоров'я, або хронічно хворих членів сім'ї, родинам померлих працівників, надана благодійна допомога на суму понад 81 тисяча гривень.

gumns.ck.ua

Поделись новостью с друзьямиЧитать еще новости:
Категория: Черкасская область | Добавил: Спартанец (06.01.2011)
| Теги: МНС, Черкасская область | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
редакцияVL Tregubov © 2018
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.