Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » Статьи » Новости » Новости "Соната"

«Східна феєрія» від клубу «Соната»
22:53 | 28.09.2010

ОТЖЕ ТИ- НЕ ЗВОЛІКАЙ!!!
ДО СОНАТИ ПОСПІШАЙ!!!
На Богдана є жар-птиця,
З " Сонати" гарна танцівниця!
Крилами вона змахнула
Східну казку розгорнула!!!


18 вересня в МБК відбулася грандіозна «Східна феєрія», неймовірна казка яку презентував клуб «Соната». Учасниці клубу подарували глядачам велику насолоду і продемонстрували своє вміння танцювати східні танці. Героями цієї вистави були: дервіш, султан із своїм гаремом, казкові птахи. Також до казки завітали різні природні стихії: вода, вогонь і східний вітер .
Ці танці виконували:
солістка клубу «Соната» Попек Олександра, яка втілювала в собі художника, ласкавий вогонь і розповіла мовою свого тіла про походження східного танцю;
Харченко Марія втілювала у собі тендітну русалоньку;
Анастасія Лозова була прикрасою морського дна;
Плічко Анна втілила образ маленької дюймівки;
Лозова Світлана продемонструвала яскравий та неповторний номер із свічками.
Також порадувала глядачів своїм виступом середня і старша групи яка вразила всіх своїми пластичними рухами. У казці розкривалися таємниці східного танцю, якою володіли ще наші предки,і які збереглись аж до нашого часу. Солістка клубу Мишалова Марина зачарувала глядачів яскравими постановками і навіть султан був вражений її красою! Але кожна казка на превеликий жаль має закінчуватись та її кінець завжди неочікуваний та грандіозний, що і довів фінальний танець за участі усіх «сонатівців».(дітки від 4 років і до прекрасних сеньйорит)
Велика подяка від колективу «Соната» автору сценарію цієї чудової, захоплювальної казки Лозовому Михайлу а також Мишаловій Тетяні за втілення незвичайних ідей у костюми учасників. У ці яскраві постановки вкладала всю свою душу і фантазію Солдаткіна Світлана Миколаївна, яка ціною своєї гіркої праці втілила в життя всі свої ідеї та задуми.


 
 
 
 
 
 


Смотреть еще фото: смотреть


Поделись новостью с друзьямиЧитать еще новости:
Категория: Новости "Соната" | Добавил: Sonata (28.09.2010)
| Теги: культура, Солдаткіна Світлана Миколаївна, клуб «Соната» | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
редакцияVL Tregubov © 2018
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.