Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » Статьи » Новости » Образование

Технікум харчових технологій запрошує на День відкритих дверей
16:29 | 21.01.2013

Національний університет харчових технологій та Смілянський технікум харчових технологій запрошують випускників шкіл та усіх інших бажаючих відвідати День відкритих дверей, що відбудеться у приміщенні СТХТ 26-го січня. Про це повідомляє офіційний сайт Смілянського технікуму харчових технологій. 

У повідомленні йдеться про те, що відвідувачі матимуть можливість познайомитися з навчальними закладами, дізнатися про умови вступу до них, з’ясувати основні відомості про спеціальності. До уваги гостей також пропонуватиметься інформаційно-розважальна програма.

Початок Дня відкритих дверей – у суботу, 26 січня, о 10.00.

Адреса навчального закладу: м. Сміла, вул. Артема, 123. Телефони: 4-04-13, 4-20-40. 

Смілянський технікум харчових технологій

 Для довідки

Смілянський технікум харчових технологій – навчальний заклад І рівня акредитації, структурний підрозділ Національного університету харчових технологій. Бере свій початок від Смілянських Технічних класів – першого і єдиного на той час закладу освіти Російської імперії, який здійснював підготовку фахівців-цукроварів. Заснований в 1884 році графами Бобринськими.

На базі технікуму функціонує сьогодні 3 відділення: відділення автоматизації і комп’ютерних систем, відділення інженерної механіки, відділення харчових технологій та менеджменту. Навчальний заклад здійснює підготовку фахівців за наступними спеціальностями: «Організація виробництва», «Розробка програмного забезпечення», «Обслуговування програмних систем і комплексів», «Обслуговування комп'ютеризованих, інтегрованих і робото-технічних систем», «Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва», «Експлуатація та ремонт обладнання харчових виробництв», «Технологія обробки матеріалів на верстатах та автоматичних лініях», «Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчових концентратів», «Виробництво цукристих речовин та полісахаридів», «Маркетингова діяльність».

Поделись новостью с друзьямиЧитать еще новости:
Категория: Образование | Добавил: Neo (21.01.2013)
| Теги: образование | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
редакцияVL Tregubov © 2019
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.