Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » Статьи » Новости » Спорт

Смілянські спортсмени-пауерліфтери готуються до змагань
17:57 | 17.01.2013

Із настанням нового року у спортивному житті відомих смілянських спортсменів-пауерліфтерів, рекордсменів України Ростислава і Владислава Бондаренків відбулися цікаві зміни. З 1 січня федерація пауерліфтингу WPAU, в якій донедавна батько і син Бондаренки виступали як спортсмени-аматори, запросила їх до професійного дивізіону. Смілянським спортсменам були видані відповідні кваліфікаційні карти. Розповідаючи про ці зміни, Ростислав Бондаренко пояснив, що різниця між професійним та любительським дивізіоном полягає у тому, що в професійному дивізіоні відсутній допінг-контроль, тобто спортсменам дозволяється усе, за допомогою чого можна розвинути фізичну форму, включно з будь-якими препаратами. Саме тому, за словами Ростислава Бондаренка, результати професіоналів є особливо високими. При цьому спортсмен особливо наголосив, що приймати чи не приймати допінг-препарати – кожен має вирішувати сам, відносно ж себе та свого сина Ростислав Бондаренко підкреслив, що вони продовжуватимуть виступати лише на власному рівні.

Перехід до професіонального дивізіону дозволяє отримати ряд переваг. По-перше, у спортсменів з’явиться можливість брати участь у більш високооплачуваних комерційних турнірах та боротися за серйозніший призовий фонд. По-друге, у федерації WPAU, яка власне й запросила смілян перейти з «аматорів» до «професіоналів», також існують більш зручні вагові категорії: якщо раніше 13-річний Владислав з вагою в 36 кілограм виступав у ваговій категорії 52 кілограми, то з переходом до професійного дивізіону він зможе виступати в категорії 44 кілограми, відповідно рівень конкуренції для нього знизиться.

Розповідаючи про зміни у спортивній діяльності Ростислав Бондаренко відзначив:

Перехід до професійного дивізіону для нас із сином – це крок вперед. Професіонали відрізняються від любителів тим, що мають вищий рівень підготовки та, відповідно, кращі результати. Цікаво буде боротися в першу чергу з самим собою, ставити нові задачі, встановлювати нові рекорди. Для нас запрошення до професійного дивізіону – це велика честь та ще одна своєрідна нагорода. Тому повертатися в аматорський дивізіон немає сенсу, – сказав він.

За словами батька і сина Бондаренків, вони вже розпочали підготовку до змагань у професійному дивізіоні, при чому одразу за версіям двох федерацій з пауерліфтингу. Першим турніром, в якому сміляни візьмуть участь цього року, стане Чемпіонат України, що проводить федерація WPAU і який відбудеться 2 березня в Миколаєві. За результатами цих змагань будуть визначені учасники, що представлятимуть Україну на Чемпіонаті Європи, проведення якого заплановане на початок червня в Одеській області: для того, щоб потрапити на Чемпіонат Європи, потрібно вибороти призове місце на Чемпіонаті України. Другим турніром стане Чемпіонат України в Кривому Розі, який ініціює федерація АWPC. За його результатами здійснюватиметься відбір учасників на Чемпіонат світу, що відбудеться в липні цього року в Чехії.

Батько і син Бондаренки розповіли, що вони беруть участь у змаганнях тільки удвох. Готуються спортсмени за спеціальною програмою, яку вони розробляють самостійно. Ділячись очікуваннями від змагань, 13-річний Владислав зізнався, що, попри значний досвід участі в різних турнірах, він все ж трохи хвилюється. Ростислав Бондаренко відзначив, що прогнозувати успішність виступів дуже складно, навіть незважаючи на те, що спортсмени знають свої суперників заздалегідь.

 федерація пауерліфтингу
WPAUі

 
федерація пауерліфтингу
WPAUі

кваліфікаційні карти

Поделись новостью с друзьямиЧитать еще новости:
Категория: Спорт | Добавил: Neo (17.01.2013)
| Теги: Спорт | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
редакцияVL Tregubov © 2019
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.