Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » Статьи » Новости » Власть

Часи минають, а смілянська влада все будує «нову Смілу»
15:16 | 11.09.2014

продовження


на початок

Таким чином, забезпечене 100% влаштування посиротілих у 2014 році дітей в сімейні форми виховання, що на 19% вище за середньообласний показник (81%). Станом на 01.07.2014 зі 120 дітей, яким встановлено статус, 97% дітей, влаштовані в сімейні форми виховання (середньообласний показник становить 88,4%).

Двом особам з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, надане тимчасове житло в Комунальному закладі «Черкаський обласний соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування». Двоє дітей, позбавлених батьківського піклування, які досягли 16 річного віку, взяті на квартирний облік при міськвиконкомі.

Протягом звітного періоду обстежено стан утримання та виховання дітей в 37 сім’ях опікунів/піклувальників. Проведено перевірки стану утримання та виховання дітей в 2 дитячих будинках сімейного типу та в 5 прийомних сім’ях; здійснюється нагляд за усиновленими дітьми в сім’ях усиновителів (8 перевірок). Соціальна державна допомога дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, грошове забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам виплачується вчасно та в повному обсязі.

З метою соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, організованого їх відпочинку проведено міський конкурс «Світ дитячої фантазії» вихованців прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, засідання клубу матерів –вихователів та прийомних матерів «З відкритим серцем до дітей», щорічна зустріч з опікунами, піклувальниками за участю представників структур, причетних до роботи з дітьми. Проведено місячник «Діти в Україні мають право».

З метою здійснення контролю за утриманням та вихованням дітей у сім'ях, де батьки неналежно виконують батьківські обов'язки обстежено житлово-побутові умови 28 кризових сімей, за невиконання батьківських обов'язків попереджено 20 батьків, ініційовано притягнення до адміністративної відповідальності 4 батьків.

Впродовж звітного періоду проведено 16 профілактичних рейдів «Діти вулиці», «Вокзал», «Канікули», «Останній дзвоник», «Випускний вечір» під час яких виявлено 5 дітей, схильних до правопорушень та бродяжництва, всі вони повернуті в сім’ї після проведення профілактичної роботи з батьками і дітьми.

З метою формування позитивної громадської думки в засобах масової інформації висвітлювалась робота щодо пріоритетності сімейних форм виховання, недопущення проявів насильства в сім’ї. Надруковано 6 статей, прозвучало 3 виступи по радіо, 5 репортажів по місцевому телебаченню. Періодично на сайті виконкому розміщується оперативна інформація про різні напрямки роботи служби у справах дітей.

Робота Центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді

На виконання п. «Раннє виявлення, облік, ведення банку даних та соціальний супровід сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах:

Смілянським міським ЦСССДМ забезпечується чіткий облік сімей (дітей), які перебувають у складних життєвих обставинах. Станом на 01.07.2014 року в банку даних перебувають 230 сімей (499 дітей).

Здійснено різнопланові соціальні інспектування 675 сімей та осіб, надано 1497 послуг. За результатами інспектувань 74 родини взято під соціальний супровід та надано 1153 соціальних послуг з питань виховання дітей, взаєморозуміння членів сім'ї, пільг при оплаті за дитсадок, оформлення пільг та допомог сім’ям з дітьми, літнього оздоровлення тощо.

На виконання п. «Здійснення соціально – психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями:

1. Для дітей з особливими потребами проведено:

новорічне свято «Казкові мандри», залучено 90 дітей з особливими потребами;

акцію «Казкові мандри» з врученням солодощів 10 дітям з особливими потребами;

театралізовану виставу "Боїнг-боїнг", "Івасик телесик" для дітей з особливими потребами, залучено 24 особи;

проведено міський фестиваль творчості дітей з особливими потребами "Повір у себе", надано подарункові набори, організовано виставку робіт, концертну програму;

3 тренінги для дітей з особливими потребами у таборі "Літня пригода", залучено 15 дітей;

3 тренінги "Вчимося слухати і чути дитину", "Спілкування. Активне слухання. Стилі спілкування" для батьків, що виховують дітей з особливими потребами у таборі відпочинку "Літня пригода", проведено зустрічі в клубі спілкування молоді з особливими потребами “Нові друзі”, проведено 3 зустрічі на тему “Новорічне свято йде до нас”, “День Святого Валентина - свято люблячих сердець”, "Наші успіхи та досягнення";

благодійний перегляд 2 вистав: "По-модньому", "Як наші діди парубкували", залучено 20 молодих осіб з особливими потребами;

"Еко-подорож до с. Плескачівка" для сімей, що виховують молодь з особливими потребами (з відвідуванням етномузею, організовано солодкий стіл, польова каша), залучено 18 осіб;

2. Для випускників 9-х, 11-х класів проведено:

- круглий стіл «Профорієнтація: крок до самовизначення», залучено 18 осіб

; - тестування «Визначення професійної спрямованості», залучено 15 осіб;

Проведено акцію «Серце до серця» - збір коштів для придбання медичного обладнання для дітей з вадами слуху. Зібрано кошти в сумі 9,1 тис.грн.

На виконання п. «Підготовка до самостійного життя, соціальна адаптація дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування із числа учнів інтернатних закладів, ЦППРК, студентів технікумів міста:

для учнівської молоді ЦППРК проведено:

святкову програму «Усе починається з любові» до Дня Святого Валентина, залучено 22 особи, організовано солодкий стіл;

тренінги «Як сказати ні», «Зовнішність», «Що впливає на здоровя”, «Дружба і кохання”, “Культура сексуальної поведінки”, "Вчимося спілкуватися", "Профілактика правопорушень", "Плануємо сімейне життя", "Наші права - щасливе дитинство", проведено 10 групових заходів, надано 99 соціальних послуг;

акцію "Дай квітці сонце" - організовано солодкий стіл, надано подарункові набори, залучено 18 осіб.

Окрім цього на запобігання соціального сирітства спрямована і робота з дітьми - сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, вихованцями інтернатних закладів. Проведено 12 групових тренінгів, спрямованих на соціалізацію таких дітей.

На виконання п. «Здійснення соціальної роботи, спрямованої на запобігання соціального сирітства в пологовому відділенні:

Ведеться робота з жінками, які мають намір відмовитись від народженої дитини. У звітному періоді відмов матерів від новонароджених не зареєстровано. Для жінок, які готуються до народження дитини у пологовому відділенні започатковано курс "Відповідальне батьківство", у рамках якого проведено 9 тренінгів, надано 48 послуг.

На виконання п. «Розвиток та функціонування сімейних форм виховання дітей – сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування»:

У місті створено 7 прийомних сімей, продовжують функціонувати 6 ПС, в них 9 прийомних дітей і 2 дитячих будинки сімейного типу (15 дітей – вихованців).

У 1 кварталі 2014 року створено 1 ПС, влаштовано 1 дитину, позбавлену батьківського піклування. У ІІ кварталі 1 прийомну дитину із ПС передано під опіку рідної тітки.

У липні 2014 року створено 1 ПС, влаштовано на виховання та спільне проживання 1 дитину-сироту з особливими потребами.

Прийомні сім`ї та ДБСТ перебувають під соціальним супроводженням міського ЦСССДМ.

За кожною родиною на постійній основі закріплено соціального працівника, за потребою, до надання послуг ПС та ДБСТ залучається психолог. Відповідно до вимог застосовуються супервізійні наради.

1 дитину із ПС залучено до тренінгового курсу "Крокуємо до успіху".

Відповідно до Наказу Міністерства України у справах сім`ї, молоді та спорту від 23.09.2009 №3357 «Про затвердження Порядку здійснення соціального супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу» соціальне супроводження вказаних вище родин здійснюється через відвідування сім`ї, зустрічі в міському Центрі, зустрічі за місцем роботи прийомних батьків, за місцем навчання прийомних дітей та дітей – вихованців шляхом проведення сімейно – групових нарад, тренінгів для батьків під час засідань груп взаємодопомоги та проведення індивідуальної роботи з прийомними дітьми, дітьми – вихованцями, прийомними батьками, батьками – вихователями, рідними дітьми прийомних батьків та батьків – вихователів.

У 1 півріччі 2014 року здійснено:

35 відвідувань ПС, 26 зустрічей в ЦСССДМ, 2 зустрічі в навчальних закладах міста. Всього надано 150 індивідуальних послуг.

Проведено 2 сімейно-групових наради.

15 відвідувань ДБСТ, 25 зустрічей в міському ЦСССДМ, 4 зустрічі в навчальних закладах міст. Всього надано 141 індивідуальну послугу.

2 фокус – групи;

8 тренінгів в ДБСТ «Я маю право. Я виконую обов’язки», “Особиста гігієна. Догляд за тілом”; "Конфлікт: загроза, чи можливість існування" і т.д.

3 сімейно – групових наради «Плануємо самостійне життя разом», Благодійну акцію до Дня Святого Миколая, надано подарункові набори.

Для прийомних батьків та батьків — вихователів проведено 1 семінар — тренінг на тему “Оцінка сім'ї. Оцінка потреб дитини”, "Фактори, що впливають на здоров’я ПС, ДБСТ" (за участю Міжнародного центру розвитку і лідерства”).

Ведеться співпраця з навчальними закладами міста, де навчаються прийомні діти та діти – вихованці.

На виконання п. «Соціальна підтримка ВІЛ-інфікованої молоді»

Здійснюється соціальний супровід ВІЛ-позитивних сімей з дітьми. (супровід 1 сім'ї, надано 27 послуг).

Ведеться профілактична робота серед учнівської, студентської молоді та громади міста, проведено 24 тренінги, надано 516 послуг.

Надання комплексу соціальних послуг, здійснення соціального патронажу та соціального супроводу неповнолітніх та молоді, які перебувають або звільняються з місць позбавлення волі, умовно засуджені:

Продовжується співпраця з міжрайонним відділом кримінально-виконавчої інспекції (МРВ КВІ) з метою надання юридичних, інформаційних та психологічних консультацій молоді, яка схильна до правопорушень. До ЦСССДМ за звітний період звернулись 78 осіб молодіжного віку (надано 97 послуг), 28 (надано 51 послуг), які засуджені до покарань у вигляді позбавлення волі з випробуванням іспитовим терміном. Найважливішим в роботі з ними є проблеми подальшого навчання та працевлаштування, проблеми соціально – психологічні (це взаємостосунки з оточуючими, батьками, друзями), проблеми здоров'я (це захворювання туберкульозом, на ВІЛ/СНІД, що передаються статевим шляхом, вживання алкоголю, наркотичних речовин). Здійснено інспектування 2 сім'ї, в які повернулися 2 особи з місць позбавлення волі з метою виявлення потреб сім'ї. Надано консультації щодо соціальної адаптації, ресоціалізації, подальшого працевлаштування. Серед проблем слід зазначити пасивність звільненої молоді , низька мотивація до отримання соціальних послуг, небажання родичів відновлювати зв’язки з особами, що повернулись з місць позбавлення волі.

Започатковано нову форму роботи з неповнолітніми та молоддю, які перебувають на обліку в КВІ, це – тренінги у групі взаємодопомоги. У звітному періоді проведено 25 зустрічей у КВІ та проведено 5 тренінгів.

Споживчий ринок та надання послуг населенню

Мережа підприємств торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг в місті представлена 549 підприємствами різних форм власності, з яких 355 – торгівлі, 70 – громадського харчування, 124 – з надання послуг. Діє колгоспний ринок з продажу продовольчих та непродовольчих товарів.

Протягом І півріччя 2014 року розпочали діяльність 3 нових заклади торгівлі та сфери послуг, в т.ч. - 1 підприємством торгівлі промислової групи товарів та 2 – продуктової групи.

Обсяг роздрібного товарообігу по місту за січень-березень поточного року зменшився на 1,7%. Продано товарів населенню на суму 80,9 млн.грн. Обсяг товарообігу на одиницю населення становить 1177 грн. (область -1549 грн.)

Головною причиною зменшення товарообороту є зростання цін на продукти харчування, паливо та паливо-мастильні матеріали, що призвело до зменшення купівельної спроможності населення.

У І півріччі 2014 року врегульовувались питання погодження з власниками підприємств торгівлі та сфери обслуговування, незалежно від форм власності, встановлення зручного для населення режиму роботи підприємств.

Для забезпечення населення міста сільгосппродукцією (в т.ч. городиною та м'ясо-молочною продукцією) за цінами виробників, які здебільшого нижчі, ніж на ринках, протягом звітного періоду проведено 2 ярмарки.

Для здійснення торгівлі власною продукцією, вирощеною на дачних та присадибних ділянках на торговельних майданчиках та ринках міста відведено 20 місць та площадки з продажу сільгосппродукції з автотранспорту. Здійснювались заходи щодо недопущення торгівлі у невстановлених місцях на території міста.

За звітний період 2014 року розглянуто більше 200 звернень громадян з питань торговельного та побутового обслуговування населення. Надано більш як 170 консультацій з питань застосування правил торгівлі та захисту прав споживачів, організації торговельної діяльності та сфери послуг та питань ціноутворення.

Проведено 3 засідання постійно діючої комісії за організацією обслуговування населення підприємствами торгівлі, ресторанного господарства та послуг.

У звітному періоді продовжувалась модернізація центрального ринку та ринку ст. ім.Т.Шевченка. Здійснюється реконструкція ринку 49- мікрорайону та 53 –мікрорайону.

Спеціалістами ветеринарної служби міста здійснено 4 перевірки ринків, 4-об'єкти торгівлі. За порушення ветеринарного законодавства України накладено 8 штрафів на суму 410 грн.

За звітний період 2014 р. було здійснено 5 рейдів з органами внутрішніх справ щодо дотримання правил торгівлі алкогольними напоями в нічний час та ліквідації стихійної торгівлі.

Створено 9 «соціальних кошиків» в магазинах міста для малозабезпечених верств населення за зниженими цінами, товари зазначені спеціальними табличками, цінники на них виділені іншим кольором.

В торговельних мережах міста на товарах місцевого виробництва та області розміщені логотипи «Товар Черкащини».

Сфера послуг

В місті працюють 93 підприємства, організації та їх структурних підрозділів, основною діяльністю яких є надання послуг споживачам. Домінуюче місце (93,0%) в загальному обсязі реалізованих послуг займають послуги залізничного транспорту.

За січень-червень 2014 року реалізовано послуг споживачам у фактичних цінах на суму 209,7 млн.грн., що на 5,2% більше до відповідного періоду минулого року, обсяг послуг реалізованих населенню зріс на 12,4% і становить майже 57,0 млн.грн. Питома вага реалізації послуг населенню в загальному обсязі становить 27,2%. Абсолютний приріст обсягу реалізованих послуг у розрахунку на одиницю населення становить 149,6 грн. (область – 272,4грн.).

Житлово-комунальне господарство

Водопостачання


- Підприємством КП «ВодГео» проведена заміна аварійної ділянки трубопроводу протяжністю 200 м

- Прокладено новий трубопровід протяжністю 160 м для забезпечення резервного водопостачання на ТЕЦ, яку обслуговує ТОВ «Смілаенергопромтранс».

- Проведена заміна глибинного насосу ЕЦВ 6-10х70 вартістю 2,2 тис.грн. Це дасть змогу зекономити вдвічі використання електроенергії.

Теплопостачання

- підприємством ТОВ «Сміла Енергоінвест» закуплено котли для технічного переоснащення котельні № 13 по вул. Леніна, 90 та №18 по вул. Семашко, 2 на суму 2,0 млн. грн.;

- замовлена кошторисно-проектна документація для виконання робіт по диспетчеризації котелень №1,3,4,5,6,13,18,24;

- виконані роботи по заміні магістрального трубопроводу тепломережі котельні №7 по вул. 40 років Перемоги,5 протяжністю 286 м., на суму 1818 тис.грн.

Благоустрій

- виконано капітальний ремонт зовнішнього освітлення 18 вулиць міста, а саме: вул. Курчатова, Ворошилова, Л. Українки, Левицького, Кольцова, Якіра, О. Вишні, Алатирська, Курчатова, 5-го грудня, Горького, Тімірязєва, Лазо, Калініна, Гайдара, Некрасова, Чехова, Ломоносова на загальну суму 448,3 тис. грн.

- виготовлена проектно-кошторисна документація з поточного ремонту асфальтобетонного покриття наступних вулиць: Одеська, Комунарська, Артема, Мазура, Невського, Жовтнева, Свердлова, Перемоги, Леніна, Кармелюка, Димитрова, Краснопресненська. Запланована вартість робіт буде складати 940,9 тис. грн.;

- проведено капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Б. Хмельницького. Загальна сума видатків складає – 897,9 тис. грн., при цьому укладено асфальтобетонного покриття на площі – 3207,2 м².

- щоденне ручне прибирання територій з удосконаленим покриттям: площі, тротуари, вулиці міста – 58 тис. м. кв.;

: - щоденне ручне прибирання території зелених зон: парки, сквери, алеї, газони – 29,4 тис. м. кв.;

- вивезено зібраного вуличного змету, випадкового сміття з газонів, тротуарів, урн із застосуванням вантажних автомобілів з вантажником – 1803м3;

- ліквідовано стихійних навалів сміття і сміттєзвалищ - 787 м3;

- зібрано та перевезено гілля у встановлені місця розміщення відходів – 183 год.;

- прибрано прибордюрної частини доріг від залишків технологічних матеріалів, що застосовувались для зимового утримання доріг, від наносів ґрунту після зливових дощів, спеціальними механізмами з навантаженням на автомобілі - 26,2 км.

Охорона навколишнього природного середовища

- проведені роботи по видаленню аварійних дерев та роботи по догляду і знесенню уражених омелою та ослаблених дерев по території міста вартістю: заплановано – 50 тис.грн. (профінансовано – 24,8 тис.грн.);

- виконані роботи з покосу визначених площ газонів і зелених зон на суму: заплановано – 266,3 тис.грн. (профінансовано – 106,8 тис.грн.);

- після видалення аварійних дерев створено умови для забезпечення твердим паливом - дровами соціально-незахищених верств населення в кількості 40 осіб;

- проведена робота по інспектуванню р. Тясмин з метою виявлення порушень правил рибальства в період нересту риби, знищено 6 км 300 м браконьєрських сіток шляхом спалювання;

- розпочато обстеження та виконання проектно-кошторисної документації по відновленню технічного стану та подальшої реконструкції гідротехнічної споруди (дамби) по вул. Перемоги (попередня вартість робіт складає – 280,0 тис.грн.);

- проведено 120 рейдів та перевірок суб’єктів благоустрою міста на предмет дотримання «Правил благоустрою території міста» із складанням приписів та протоколів;

- складено 8 протоколів та видано 78 приписів на усунення порушень «Правил благоустрою території міста»;

- відібрано 4 пояснення у порушників про вчинення адміністративних правопорушень;

- підготовлено та надано 12 повідомлень про наміри підприємств отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря в територіальних межах міста, 190 відповідей на звернення та заяви від громадян.

Природна і техногенна безпека

Протягом 1 півріччя 2014 року виконано:

затверджений План дій органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, територіальних підрозділів міністерств і відомств, підприємств, установ та організацій міста незалежно від форм власності щодо підготовки до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2014 році;

відкориговано карту-схему та визначено об’єкти господарської діяльності міста, що можуть зазнати негативного впливу природних явищ; на засіданні комісії з питань ТЕБ та НС розглянуті та уточнені сили та засоби, розрахунок спеціальної та інженерної техніки для ліквідації наслідків льодоходу, повені та паводків;

до роботи в разі необхідності готові 100 одиниць інженерної техніки ОГД міста;

укладена домовленість з підрозділами ЗС України, які дислокуються у межах Смілянського гарнізону щодо залучення військової інженерної техніки для ліквідації підтоплення у разі погіршення паводкової ситуації;

організовано спостереження за водоскидною спорудою Смілянського водосховища та її станом, мостами на р.Тясмин та р.Сріблянка.

Всі гідротехнічні споруди закріпили за підприємствами міста, в районах яких вони розташовані.

Рішенням виконавчого комітету Смілянської міської ради від 28.03.2014 №106 «Про організацію літнього відпочинку населення міста на водних об’єктах» визначено місце масового відпочинку населення міста на річці Тясмин в районі стадіону «Юність», вул.Косіора, 1.

Для організації постійного спостереження за місцем відпочинку та організації рятувально-пошукових робіт на водних об’єктах міста, з метою недопущення нещасних випадків та надання допомоги потерпілим було укладено договір на обслуговування водних об’єктів міста з комунальною водолазно-рятувальною службою Черкаської обласної ради на 2014 рік.

Перед початком купального сезону минулого року було проведено ремонт обладнання, яке знаходиться на території місця масового відпочинку населення (встановлені та відремонтовані лавочки, встановлені урни для сміття, додаткові баки для побутових відходів, відремонтовано та пофарбовано роздягальні, туалет, завезено пісок, оформлена наглядна агітація).

В місцях, які не облаштовані для купання, були встановлені інформаційні щити щодо заборони купання в цих місцях.

Оформлено паспорт на місце масового відпочинку населення міста на воді. Відповідно до вимог розпорядження Кабінету Міністрів України від 26.1.2008 №1477р зі змінами «Про підготовку та проведення в 2009-2014 роках технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту» та інших нормативно-правових актів, впродовж 1 півріччя 2014 року на території міста продовжувалась технічна інвентаризація та комплексна перевірка стану захисних споруд цивільного захисту. Станом на 01.08.2014 у місті пройшли технічну інвентаризацію 33 захисних споруди із 47, що становить 70,2% від загальної чисельності. Комплексними перевірками спільно з працівниками Смілянського РВ УДСНС в Черкаській області перевірено 45 захисних споруд, що складає 95% від загальної чисельності.

З метою реалізації в місті державної політики у сфері захисту незалежності і територіальної цілісності держави, захисту населення і територій, попередження виникнення надзвичайних ситуацій (подій), своєчасного і повномасштабного реагування силами та засобами, а також наслідків надзвичайних ситуацій (подій у мирний час та особливий період розроблена та затверджена рішенням сесії Смілянської міської ради від 25.07.2014 №55-1/VI «Міська комплексна програма функціонування та розвитку місцевої ланки територіальної підсистеми системи цивільного захисту, забезпечення мобілізаційної готовності та мобілізації, створення місцевого матеріально-технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період на 2014 – 2015 роки».

У зв’язку із захопленням Російською Федерацією території АРК та із загостренням суспільно-політичної ситуації в східних областях країни, розміщенням вимушених переселенців на території міста розпорядженням міського голови від 10.07.2014 №83р був утворений оперативний штаб з питань розміщення вимушених переселенців з АРК, Донецької та Луганської областей. Проводилась робота по розміщенню, наданню допомоги переселенцям та їх сім’ям. Станом на 01.08.2014 на території міста розміщено 171 особу, з них 66 дітей.

У зв’язку з відсутністю фінансування у 1 півріччі 2014 року не виконані заходи щодо реалізації Програми створення, накопичення та утримання місцевого матеріального резерву та модернізації автоматизованої системи оповіщення населення міста.

Охорона праці

За січень-червень 2014 року підготовлено та розглянуто питань з охорони праці – 6, з них на засіданні ради з питань безпечної життєдіяльності населення – 2;

Проведено перевірки стану охорони праці на підприємствах, установах і організаціях всіх форм власності – 15, виявлено порушень – 41, видано приписів – 8. Проведено навчання та перевірку знань з питань охорони праці працівників – 36, з них: керівників – 5, спеціалістів – 31;

Проведено інформування населення з питань охорони праці та запобігання травматизму на виробництві – 9 з них: через газету – 3, радіо і телебаченню – 6.

Перевірено 15 підприємств щодо якості проведення атестації робочих місць за умовами праці, де проатестовано 391 робоче місце, а 24 з них за Списком № 1,2, що дає право на отримання пільгової пенсії.

Керуючий справами –
заступник міського голови
О.Є.Головченко

 

Поделись новостью с друзьямиЧитать еще новости:
Категория: Власть | Добавил: Neo (11.09.2014)
| Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
редакцияVL Tregubov © 2018
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.