Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » Статьи » Новости » Политика

«Ланцюг єднання» зібрав смілян у центрі міста
22:47 | 22.01.2013

22-го січня, з нагоди Дня Соборності та Свободи України на головну площу міста прийшли сміляни, які вирішили приєднатися до символічного «ланцюга єднання» та взяти участь у заході, ініційованому смілянським осередком партії «Свобода». Серед тих, хто долучився до «ланцюга єднання», були представники партії «Свобода», жителі міста, молодь.

Про історичні події, що лягли в основу Дня Соборності та Свободи України, розповів депутат міської ради, голова фракції ВО «Свобода» Станіслав Голубець:

Сьогодні, 22 січня, вся Україна відзначає День Соборності нашої держави. 22 січня 1919 року на Софіївському майдані у Києві був проголошений Акт Злуки східноукраїнських земель та західноукраїнських земель. Якщо охопити величезний попередній історичний період, то можна побачити, що українські землі завжди прагнули до об’єднання, починаючи від князів руських. Князівства на той час в силу різних причин були роз’єднані, але прості люди, які працювали на землі, прагнули до об’єднання. На превеликий жаль, землі України весь час були під гнітом, і весь цей час ми не мали успіху в світі та Європі, в тому сенсі, що ми були роз’єднані.

І тільки після тих подій, які відбулися в 1917 році в Росії, коли внаслідок Лютневої революції був повалений цар, а потім внаслідок військового перевороту в листопаді Тимчасовий Уряд був замінений на Більшовицький уряд, Україна отримала унікальний шанс стати унітарною соборною державою від великих Карпатських гір до гір Кавказьких. На той час до складу України просилися землі теперішньої Воронезької, Білгородської областей, частина Брянської області, Лемківщина, Холмщина, частина Білоруських земель. Є документи, які засвідчують, що громада збиралася, писала офіційні звернення до долішньої Центральної Ради з проханням прийняти її до складу України. На превеликий жаль, тоді нічого не вийшло, тому що тодішнє керівництво Української держави було «беззубим», не проявляло жорсткої державницької політики в розбудові країни, до цього додалася громадянська війна, окупація, й Україна знову стала залежною від Москви,
– висловив власну точку зору на події 94-річної давнини Станіслав Голубець.

Стосовно сьогоднішнього заходу, ініційованого та проведеного партією «Свобода», депутат повідомив:

Кожного року в цей день ми збираємося, беремося за руки, утворюючи таким чином «ланцюг єднання». Він символізує єднання усіх українських земель. На жаль, і до сьогодні окремі політичні кола, напевне, зацікавлені в роз’єднанні України, хоча простий українець завжди прагне до об’єднання. Тому такий «ланцюг» покликаний свідомо поєднати всіх українців в один монолітний етнос. Ми закликаємо всіх до об’єднання, – ще раз наголосив Станіслав Голубець.

«ланцюг єднання»

Поделись новостью с друзьямиЧитать еще новости:
Категория: Политика | Добавил: Neo (22.01.2013)
| Теги: политика | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
редакцияVL Tregubov © 2018
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.