Приветствую Вас Гость | RSSГоловні новини

Новини

Архів

Меню

Статистика
Система Orphus

Главная » Статьи » Персональные новости » Конкурсы

«Війна очима дітей» ЗОШ № 5, 4-А клас
14:33 | 10.02.2013
 Авраменко ОляАвраменко Оля

Війна – це страшне слово! Це жорстока битва народу. Чому я проти неї?

Війна розпочалася лише тому, що хтось не змін щось поділити, не зміг мирно домовитись про щось. А воювати змусили ні в чому не винних людей, які боролися за свою батьківщину, захищали свій народ. Багатьох безжалісно вбили в бою, дуже багато поранили, залишили каліками на все життя. Саме страшне, що вбивали не тільки воїнів, а і жінок, і навіть дітей. Війна – це смерть і біль. Вона зруйнувала безліч усіляких будівель, сімей і людських доль. Матері втрачали своїх чоловіків та синів. Діти втрачали батьків. Під час війни діти не мали можливості навчатися в школі, спокійно рости і добре розвиватися. Війна забрала у них веселе, хороше і радісне дитинство. У дорослих не було нормальної роботи, щоб нагодувати сім’ю, умов, щоб виховувати дітей, і жити взагалі було неможливо. Під час цієї війни людям не вистачало їжі, одягу, тепла не тільки фізично, але й духовно своєю жорстокістю.

Я хочу, щоб ніколи в усьому всесвіті не було війни, щоб всі люди жили дружньо, мирно, злагоджено, спокійно і щасливо!


 

Кулініч Марина


Кулініч Марина

Я не знаю, що таке війна. Для мене саме це слово страшне…

Війна – це смерть, біль, жорстокість, сльози, розбиті серця та скалічені долі.

Про часи Великої Вітчизняної війни я знаю лише з кінофільмів, книг та розповідей моєї прабабусі. Мільйони відважних та мужніх воїнів загинули заради перемоги. Це справжній подвиг!

В День Перемоги ми приходимо до вічного вогню, щоб вшанувати пам’ять загиблих воїнів.

Війна – це випробування для кожної людини. Я не знаю і не хочу знати, що таке війна! Треба робити все можливе, щоб уникнути біди!

Хай завжди буде сонце!

Хай завжди буде мир!
 

Савельєв Максим


Савельєв Максим

Війна – це велика біда. Вона несе за собою дуже багато лихих наслідків.

Народи багатьох держав відчули на собі наслідки війни – зруйновані держави, міста, села, будинки та  долі багатьох людей. За розповідями дідусів та бабусь, за фільмами, книгами ми ніби поринаємо у цей страшний час війни, та від цього стає моторошно. Навіть не уявляю, як люди все це перенесли.

Тому я, звісно ж, проти війни. Навіть зараз, у мирний час, у деяких державах відбуваються війни, страждають дорослі та діти. Потрібно дійти згоди та вирішити всі питання мирним шляхом. Щоб люди у всьому світі сказали війні «Ні».


 Попов НікітаПопов Нікіта

Війна – це зло, війни не треба!

МИ любим мир і чисте небо.

В цей день я хочу дать наказ:

«Щоб ніколи не було війни у нас!»

Не треба залпів й стрілянини,

Щоб не втрачать своєї родини!
Максименко АлінаМаксименко Аліна

Війна приносить горе у мирні міста та села. Немає різниці в тому, як гинуть люди: від солдатів чи від бомб. Будь-яка війна має свій початок і кінець. Навіть найдовші колись закінчуються. І поки на землю прийде мир, тисячі сімей втратять своїх рідних та близьких.

Зараз в нашій країні немає війни, всі живуть в мирі, сподіваюсь, так буде і надалі. Від війни саме нещастя та лихо. Тисячі безневинних людей гинуть.

Ми пам’ятаємо з розповідей дідусів та бабусь, яке лихо та горе вони перенесли під час Великої Вітчизняної війни. Напевно немає такої родини, щоб не зачепила війна.

Я хочу, щоб по всьому світу був мир та спокій і не гинули безневинні люди.
Бублій РоманБублій Роман

Світ, в якому я живу, чудовий, різнобарвний, прекрасний. Навколо нас вирує життя: ростуть і навчаються діти, працюють дорослі, а над головою чисте і безкрайнє небо.

Але це все може бути закреслене одним страшним словом – війна. Я, на щастя, не знаю, що таке війна і сподіваюсь, що ніколи війна не торкнеться мене. Про страхіття війни я багато чув від бабусь і дідусів та бачив у фільмах про війну. Війна це – горе, голод, сльози, страждання та смерть тисячі людей.

Нехай завжди буде мир на Землі. Я – проти війни!


Клячко АндрійКлячко Андрій

Найстрашнішою бідою людства є війна.

Війна несе із собою все те найгірше, що існує у світі: хаос, голод, холод, різні хвороби. І все це разом і одразу! Це супроводжується відсутністю елементарних речей, до яких ми звикли у мирний час. Під час ведення активних бойових дій на території, де вони ведуться, немає електрики, води, тепла, продуктів харчування, медикаментів. Є лише смерть та страх. Люди вимушені переховуватися у підвалах, погребах, ямах та ярах. Страх бути вбитим або похованим під уламками власного будинку.

Я проти війни. Я хочу жити і насолоджуватися життям.
Корнійчук АннаКорнійчук Анна

Я ніколи не бачила війни. Ми живемо в мирній країні і не робимо зла іншим людям. Але я знаю, що війна – це горе для матерів, дітей і для всіх людей. Вона несе біль, сльози. Я проти війни тому, що війна руйнує будинки, робить людей нещасними. Місто повинно бути вільним від гримучої, злої війни. Я хочу, щоб люди посміхалися і були щасливими.

Я проти війни!


Маліцька ВікаМаліцька Віка

Війна – це породження зла і найбільша традиція для людей.

Щоб люди були щасливі, треба щоб на Землі був мир і спокій. Я проти війни, бо не хочу, щоб вбивали людей, тварин, руйнували будівлі, адже найбільша коштовність на землі – це людське життя.

Строгецька ІринаСтрогецька Ірина

Я ніколи не бачила війни. Знаю про неї з побаченого в музеї, по телевізору. Це дуже моторошне видовище.

Війна не потрібна нікому. Це голод, розруха, смерть, страх. Війна калічить людей, знищує їх будинки, все живе навколо.

Ніхто не залишиться байдужим до людського горя, що несе війна. Я бачила сльози людей, які згадували війну, розруху, голод. Мені дуже їх шкода.

У нас мирне небо над головою. Ми вчимося, граємось, подорожуємо, відпочиваємо. З нами наші рідні, друзі. Тому, я хочу, щоб мирне життя ніколи не перетворилось на страхіття війни.

Петренко 
МаксимПетренко  Максим

Слово «війна» я чув від свого дідуся, чув в новинах по телевізору. Завжди з цим словом говорять про біль, смерті дітей, жінок, солдатів.

Я не хочу війни, тому що рідні і близькі мені люди можуть загинути, домівку мою можуть зруйнувати, а мене забрати в полон. Дідусь розповів, як йому, маленькому хлопчику, було страшно, було холодно і він завжди хотів їсти, війна забрала в нього батька, він воював з загарбниками. Мати мого дідуся працювала з ранку до ночі, щоб хоч чимось прогодувати двох маленьких синочків. Дідусь говорив, що не жаліли загарбники ні дітей, ні жінок, що могли застрелити задля розваги. Страх смерті був присутній завжди. Коли я це слухав, лячно ставало і мені, адже в наш час в багатьох країнах іде війна. Воюють за територію, за владу. Я не хочу все це, що чув, пізнати на своєму досвіді. Війна – це горе для всіх людей. Я не хочу війни, і навіть це слово для мене неприємне. Хочу, щоб наше суспільство навчилося вирішувати всі питання мирним шляхом, шляхом добра і процвітання.

Я живу в мирній країні, маю свої права і обов’язки і це мене влаштовує. Навчаюсь, розважаюсь, відпочиваю, а війна нехай залишається в спогадах і розповідях очевидців.


Уколов ВіталійУколов Віталій

Наше покоління живе у мирний час. Але що таке війна, яке це страшне лихо, я знаю з розповідей моїх дідусів і бабусь, кінофільмів, художньої літератури.

Незабутнє враження залишилось від відвідування меморіалу «Брєстская крепость». Танки, гармати, кулемети та інше бойове знаряддя часів Великої вітчизняної війни дали уявлення про жорстокі бої, які почалися з перших хвилин війни.

Війна – це велике лихо, коли гинуть мільйони дорослих та дітей. І в наш час також тривають війни в різних куточках світу, які несуть біль та страждання людям різних націй.

Я хочу зрозуміти, чому не можна жити без війни, чому чисте небо захмарюють – чорні хмари війни? Я хочу, щоб усім людям на Землі посміхалося сонце, щоб усі були добрі та веселі. Я голосую за мир у всьому світі. Миру – так, війнам – ні!


Солоха ТаїсаСолоха Таїса

Всі війни приносили тільки горе і смерть, розруху і бідність. Діти губили батьків, ставали сиротами. Жінки ставали вдовами і тяжко працювали.

Дуже тяжкими були післявоєнні роки. Тому ми хочемо жити під мирним небом, без війни.

Поделись новостью с друзьямиЧитать еще новости:
Категория: Конкурсы | Добавил: Neo (10.02.2013)
| Комментарии: 4 | Рейтинг: 2.7/3
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
редакцияVL Tregubov © 2018
При любом использовании материалов и новостей сайта ссылка на Смеляночка обязательна, а для интернет-ресурсов гиперссылка на info-smila.ck.ua. Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов и новостей не несет.